Подарункові сертифікати

Ляльки Lalaloopsy

лалалупси

Ганчірковими ляльками гралися ще наші мами та бабусі, а тепер з такими іграшками із задоволенням возяться і наші дочки. І це неспроста. Сучасні лялечки Лалалупси здатні зачарувати не тільки маленьких дівчаток, а і їх мам, які захочуть разом зі своїм чадом згадати дитинство.

У чому особливість ляльок Lalaloopsy

Лалалупси виглядають як ганчіркові ляльки, але насправді вони виконані з дуже приємного на дотик пластика, а значить, за ними буде легше доглядати. Кожна героїня колекції має прості, навіть дещо примітивні риси обличчя, але, тим не менш, у неї є свій індивідуальний характер. Оченята лялькам служать самі звичайні ґудзики, що робить їх ще більш милими і чарівними. Міні Лалупси купити недорого потрібно кожній маленькій дівчинці, вона таку лялю із задоволенням буде носити на руках, заколисувати. А ввечері маленька господиня зі своєю кращою подружкою разом вляжуться спати. Малятка дуже цінують такі самобутні іграшки, які приваблюють своєю простотою та оригінальністю.
Кожна Лалалупс має свого вихованця. Крім того, можна окремо придбати для ляльок додаткові аксесуари: одяг або предмети меблів в будинок. Тому гра обіцяє бути по-справжньому казковою!

Світ Лалалупсів - не ідеальний, але такий добрий світ!

Як і наше реальне життя, казковий світ, в якому живуть ляльки Lalaloopsy повні несправедливості й недосконалості. Їх будиночки трохи перекошені, та й самі лялечки зшиті зі звичайних клаптиків тканини.
Проте є у цих крихт головне - щирість і згуртованість. У їхньому місті найбільше цінується дружба, а значить, маляткам не страшні ніякі негаразди.
Перед тим, як Лалалупси ляльки купити, потрібно уважно вивчити історію кожної героїні. Річ у тім, що всього їх у місті Фокусляндіі живе кілька десятків дівчаток і один хлопчик, і всі вони відрізняються один від одного і за характером, і за зовнішнім виглядом. Так, наприклад, спокійному і мрійливому малятку сподобається Метелик або Смішинка, а от якщо у вас зростає справжня розбійниця, то їй складе чудову компанію піратка Пегі. Звичайно, краще відразу купувати набір Лалалупси, адже в такому випадку кожна лялечка вам обійдеться набагато дешевше, а у вашої дочки з'явиться дуже цікава компанія для гри.
Добре, якщо ви вирішите відразу з ляльками купити будиночок для Лалалупсів, адже житло для таких незвичайних ляльок потрібно відповідне, їм буде абсолютно некомфортно жити у звичайній коробці.
Зверніть увагу, що ляльки Лалалупст інтернет магазин пропонує стандартних розмірів (близько 33 см) або маленьких (7 см). Останні, до речі, є дешевшими, але не менш чарівними.

Ви можете купити лялечки лалаупсі з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1