Ляльки

Знайдено 329 товарів
Таблиця Список
Показано 32/329 товарів

Подарункові сертифікати

Ляльки

куклы

Ляльки потрібні всім дівчаткам. З ними малятка можуть возитися годинами. Хороші ляльки для дівчаток стають кращими подружками, ділять радість і печаль.
Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити іграшку, але в магазинах можна побачити величезну кількість різноманітних ляльок, такий вибір може привести покупця в замішання. То яку ж іграшку краще купити для дівчинки? Як вгадати з подарунком?

Вибираємо правильну ляльку

Звичайно, якщо ви купуєте іграшку для дівчинки дошкільного або молодшого шкільного віку і не намагаєтеся з цього придбання зробити таємницю, наприклад, для того, щоб подарувати ляльку в подарунок на день народження чи Новий рік, краще запитати в самої одержувачки, чого саме вона хоче. Однак у такому випадку будьте готові почути, що малятко мріє отримати не яку-небудь красуню Барбі, а, припустимо, шестирукого монстра із серії Монстер Хай або трохи дивну, з погляду дорослих, принцесу WINX. Не варто відмовляти, швидше за все, дівчинка є прихильницею одного з модних нині мультсеріалів, їй дійсно буде дуже цікаво з такими іграшками.
А от вибір для маленької дівчинки або покупка ляльки в подарунок супроводжується деякими складнощами. Для однорічних маляток варто замовити дитячі ляльки у вигляді немовлят. Бажано, щоб пупс був м'якеньким і максимально схожим на живу дитину. Дівчинка з величезним задоволенням буде возитися з такою іграшкою, заколисувати її, переодягати та ін. Наш інтернет-магазин ляльок пропонує досить оригінальні моделі з різними аксесуарами: горщиком, пляшкою, аптечкою, тому маленькій власниці такого набору точно знайдеться, чим зайнятися. Також дуже подобаються маляткам м'які, дуже приємні на дотик ляльки з текстилю. Ці чарівні створіння не залишають байдужими навіть дорослих, чого ж чекати від вразливих і емоційних діток? З м'якою іграшкою дитина може спати, батьки можуть не хвилюватися, що дочка випадково може поранитися.
Для дівчинки старшого віку, інтереси якої ви практично не знаєте, можете переглянути ляльки хлопчики. Така іграшка завжди буде актуальною, адже ляльки, як правило, купуються жіночого роду, а ось хлопчик може виявитися першим в даній колекції іграшок.

Нові ляльки, які дивують

Проте найбільшою популярністю зараз користуються інтерактивні ляльки. Такі іграшки можуть розмовляти, співати пісні, розповідати історії і рухатися. Вже з такою подружкою вашому малятку точно не доведеться нудьгувати!
Також чималий інтерес викликають красиві ляльки, яким можна робити зачіски, крутити кучері і навіть ... фарбувати волосся. Маленькі модниці завжди із захопленням приймають подібні подарунки.
Ви можете купити дитячі ляльки з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 4