Ляльковий театр

Знайдено 104 товари
Таблиця Список
Показано 32/104 товарів

Подарункові сертифікати

Ляльковий театр

 кукольный театр

Як би не було цікаво дивитися мультфільми і слухати казки, написані відомими письменниками, придумувати свої історії набагато веселіше. У цьому допоможуть дитячі лялькові театри, купити такий набір можна дитині будь-якого віку.

Набір для лялькового театру згуртує сім'ю і подарує святковий настрій

Напевно ви пам'ятаєте, скільки радості приносить вашим дітям кожен похід в ляльковий театр. Чи не менше захоплення у дітей викликає і самостійно організований театр, який буде поставлений всією дружною сім'єю. Як запевняють психологи, подібні розваги допомагають рідним людям стати ближче, позбутися конфліктів і різних сімейних негараздів. Якщо у вас в родині є непорозуміння між людьми різного віку, вам просто необхідно ляльковий театр купити в інтернет-магазині, адже перевтілення в казкових персонажів відкриває перед кожною людиною нові можливості.
Гра в ляльковий театр - чудова можливість подивитися на знайому з дитинства казку трохи під іншим кутом - очима головного героя. Таким чином, кожне нове уявлення буде відкривати перед учасниками щось нове, те, на що раніше не доводилося звертати увагу. А маленьким акторам подібні заняття будуть подвійно корисними, так як під час гри вони вчаться чітко і правильно вимовляти пропозиції, поповнюють свій словниковий запас, отримують перший досвід публічного виступу.

З якого віку дітям цікаві ігри з ляльками-рукавичками

Ви можете абсолютно спокійно ляльки для лялькового театру купити вже для піврічного малюка. У цьому віці дітям подобається все яскраве і рухоме, тому барвисті рукавички стануть прекрасним заспокійливим для дитини, що плаче. З часом дитина почне самостійно брати іграшки, а вже в три рочки почне і самостійно вигадувати про своїх улюблених персонажів перші казки. У більшість наборів входить мінімальна кількість персонажів, тому багато сценок можна програти самостійно. До речі, для маленьких діток краще влаштовувати зовсім короткі сценки (до 5 хвилин), адже від тривалого виступу вони просто будуть втомлюватися, втрачати інтерес.
Звичайно, без участі батьків під час гри з іграшками-рукавичками не обійтися. Спочатку дорослі повинні показати суть розваги і зацікавити дійством маленького слухача. Проте з часом старання мами і тата будуть подякувані сторицею - вони зможуть бути присутніми на виставі, режисером-постановником якого є не хто-небудь, а їх улюблена дитина.
У багатьох наборах є не тільки симпатичні ляльки-рукавички, а й приблизний сценарій казки, рекомендації по роботі з тим чи іншим персонажем. Не обов'язково строго слідувати інструкції, дуже часто імпровізація виходить набагато цікавіше, ніж гра за сценарієм.
Ви можете купити дитячий ляльковий театр з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 6