Лялька Baby Born

Знайдено 24 товари
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Лялька Baby Born

беби борн

Дівчатка за своєю природою з раннього дитинства дуже дбайливі та добрі. Вони з самого народження прагнуть проявити свої материнські почуття, тому пупсик Беби Борн, як правило, стає улюбленою іграшкою маленької принцеси. Baby Born - лялька, яка настільки схожа на немовля, що так і чекаєш, коли малюк подасть ознаки життя. І потреби у цих крихіток відповідні: просто купити ляльку Беби Борн не вийде, для неї потрібен одяг, підгузки, їжа та інші аксесуари (горщик, стільчик для годування, пляшечка з соскою та ін.).

Що вміє робити інтерактивна лялька Zapf Baby Born?

Як і будь-який новонароджений, пупс Бебі Борн повинен регулярно їсти й пити водичку зі спеціальною пляшечки. Звичайно, коли малюк нап'ється, його доведеться посадити на горщик і потримати за ручку, щоб він зробив свої справи. Залежно від моделі, іграшка також може видавати звуки та "засинати" (дівчинка дає спеціальну соску своїй лялечці, а та одразу ж закриває очі та мирно засинає). Пупс дуже любить купатися, причому це робити можна як разом зі своєю маленькою господинею у великій ванні, так і в спеціальній ванні Бебі Борн.
Але найбільше, як і всі дітки, пупси полюбляють гуляти. Тому необхідно для них придбати зручну коляску або люльку-переноску, щоб було комфортно прогулюватися по найближчому скверу.

Чи є користь від гри з пупсами Baby Born?

Здавалося б, яка користь від гри зі звичайною лялькою? Зараз можна знайти іграшки, які сприяють розвитку логіки, кмітливості та вихованню просторового сприйняття. Але саме завдяки пупсу малятко може втілити в життя своє бажання проявити турботу і любов до близької істоти. Материнський інстинкт починає проявлятися з дитинства, тому так важливо не дати йому згаснути ще в ранньому віці, а направити в потрібне русло. Наприклад, вже дворічному малятку можна пояснити, як важливо, щоб Бебі Борн одяг був підібран відповідно до погоди. Адже якщо немовляті буде не холодно і не жарко, він буде міцніше і довше спати, а після сну він краще поїсть і буде бадьорим.
Завдяки пупсу батьки можуть налагодити правильний розпорядок дня своєї дочки. Потрібно всього лише розповісти, що після прогулянки на свіжому повітрі малятко Baby Born повинно добре поїсти та лягти спати, і сама дівчинка стане проситися на вулицю, а після прогулянки без зайвих питань з'їсть тарілку каші. Все ж таки їй потрібно показувати хороший приклад своїй "дитині"!
Якщо вас бентежить ціна на ляльку Бебі Борн, не варто шукати дешеву і часто неякісну заміну. Краще придивіться до іграшки, яка йде в комплекті з мінімумом аксесуарів. Вже така покупка буде доступна кожному. А з часом, наприклад, до наступних свят, ви зможете подарувати інше: одяг на різні випадки, унітазик, умивальник, ліжечко та ін.
Ви можете купити інтерактивна лялька Zapf Baby Born з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 5