LEGO Technic

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

LEGO Technic

лего техник

Кожен хлопчик одного разу виростає і виявляється, що колись улюблені іграшки тепер йому нецікаві. Конструктори занадто швидко збираються, машинки тепер здаються надто примітивними і якимись простими. Якщо вам знайома така проблема, значить, прийшов час вашій дитині купити Lego Technic.
Серія Lego Технік була розроблена спеціально для дорослих хлопчиків, які вважають себе справжніми інженерами. А інакше їх роботу по збиранню складних конструкцій і не назвеш. Вся техніка в ігрових наборах є практично повною зменшеною копією реальних машин, тому з наборами Лего можна організувати у себе вдома цілу лінію з випуску технічних новинок.

Чим відрізняються конструктори серії Технік від інших лінійок Лего

Крім того, що всі зібрані моделі максимально схожі на ті, які можна щодня зустріти на вулицях міста, машина в результаті ще й буде виконувати певні функції. В одних транспортних засобах автоматично відкриваються двері, в інших передбачений потужний привід на чотири колеса. Завдяки спеціальному моторчику, підйомний кран зможе піднімати будівельний матеріал на висоту, пікап легко проїде по будь-якій ділянці дитячої кімнати, нехай навіть на підлозі й будуть розкидані дрібні іграшки, а Лего Літак здійснить оглядовий політ по квартирі. Таким чином, гра буде дуже реалістичною і цікавою, а сам процес по створенню чергової конструкції дозволить дитині  побачити, як виглядає зсередини коробка передач, стріли підйомних кранів або поршневий двигун в роботі.
Інструкція, що додається до набору деталей не настільки повна і детальна як в інших версіях конструкторів Лего. Це зроблено спеціально для того, щоб дитина отримала можливість під час роботи подумати самостійно, проявити свою кмітливість і фантазію. В результаті у юного техніка розвивається просторове мислення, він починає краще орієнтуватися в різних деталях і механізмах.
Якщо у вашого хлопчика мінливий настрій, і він швидко втрачає інтерес до своїх іграшок, краще для нього купити Лего Технік, з елементів якого можна скласти не одну модель, а декілька. Так, наприклад, з однакових деталей конструктора можна зібрати класичний вертоліт або альтернативну модель з перехресними гвинтами.
І не варто забувати, що в роботі по збірці будь-якої моделі Лего Технік найголовнішим завжди залишається головний інженер-конструктор, тобто сама дитина. Якщо ваш хлопчик проявляє бажання не користуватися наявною схемою, не варто його відмовляти. Він має повне право удосконалити механізм, що існує на свій розсуд або і зовсім створити щось нове. Хто знає, може, саме такі новаторські рішення надалі надихнуть його на нові технічні розробки, і ваш син стане успішним інженером.
Ви можете купити Лего Технік з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0