LEGO Star Wars

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

LEGO Star Wars

лего стар ворс

Напевно, зараз неможливо зустріти дитину, яка не бачила хоча б одну серію фільму "Зоряні війни". Практично всі хлопчики та дівчатка із завмиранням серця стежать за боротьбою між добром і злом на міжгалактичному рівні, більш того, швидше за все, вони мріють і самі взяти участь у захопливих фантастичних війнах. Тепер це зробити досить просто, потрібно всього лише купити Lego Star Wars, який допоможе відправитися в захопливий світ міжпланетних пригод.

Що входить в ігровий набір Лего Зоряні Війни

Без чого не відбудеться жодна війна? Звичайно ж, без надпотужної бойової техніки, такої як літаки, космічні кораблі, перехоплювачі, зоряні руйнівники, винищувачі, танки тощо. Багато машин відрізняються високою прохідністю, маневровість і руйнівними характеристиками. Так, влучний джедайский винищувач здатний ввести будь-якого ворога в паніку, адже у нього є чотири ракети, які стріляють, а мандалоріанскій Спідер - смертоносна машина, яка має обертову гармату. У Starfighter є все, щоб максимально довго залишатися непоміченим: непримітний дизайн, темні кольори, невеликі розміри внаслідок шасі, які прибираються та крил, що складаються, але є в цього корабля гідний суперник - астродроїд R4-G0, на якому можна як розбити противника, так і втекти від нього.
Втім, ніяка Суперпотужна зброя і ніяка страхітлива техніка не зможе гарантувати перемогу без розумних і сильних воїнів. Іграшки Лего Зоряні Війни - це, насамперед, воїни: джеонозіанскі воїни, клони-солдати, солдати Сенату, клони Тіні, Республіканські десантники, воїни Імперії Ситхів та інші бійці.

Які пригоди чекають власника набору Лего Star Wars

Вибираючи подарунок хлопчикові у віці від 5 до 12 років, багато дорослих приходять до висновку, що найцікавішою і доступною іграшкою є конструктор Лего Зоряні Війни, ціна на які варіюється залежно від кількості елементів і тематики набору. Дійсно, коли ще у маленького фантазера з'явиться можливість відправитися в подорож в безкраї простори космосу? На незвіданих планетах він може зустріти лиходіїв і чудовиськ, які хочуть порушити спокій у Всесвіті. А ще він може там познайомитися зі справжніми героями, які надалі стануть його кращими друзями і помічниками в боротьбі з недобрими силами.
Не варто дивуватися і тим більше обурюватися, якщо ви раптом побачите в кімнаті своєї дитини розкидані по підлозі деталі. Може бути, саме зараз він створює новий космічний корабель з унікальними можливостями. З конструкторами Лего серії Star Wars це зробити нескладно, достатньо лише підключити свою уяву і кмітливість.
Ви можете купити набір Лего Зоряні Війни з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0