LEGO Ninjago

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

LEGO NINJAGO

лего ниндзяго

Ігровий набір Лего Ніндзяго ідеально підходить для дітей, які люблять динамічні, активні ігри. Світ бійців Ніндзя завжди привертав маленьких фантазерів. Активні, позитивні герої, досконально володіють бойовим мистецтвом Кружітцу, допоможуть поринути у світ незвичайних пригод, наповнять час гри позитивом і відмінним настроєм. Безстрашні й непереможні Ніндзя є досить сильною армією, здатною вбити будь-якого ворога.

Іграшки Лего Ніндзяго: створюємо казку самостійно

Як би не були цікаві мультики про славних Ніндзя, все одно кожна дитина просить своїх батьків купити Лего Ніндзяго. А все тому, що гра з кумедними фігурками дозволяє перевтілитися з пасивного спостерігача історії на справжнього сценариста і режисера. Тільки від маленького фантазера залежить, хто сьогодні буде битися з титановим драконом, а хто буде керувати кам'яним винищувачем. А сам процес створення, складання маленьких деталей в захопливу іграшку здатний захопити не тільки дітей, а й дорослих.
За допомогою великих і маленьких наборів можна придумати по-справжньому захопливий сюжет, відтворення якого затягнеться на кілька годин. Так, щоб повалити Лорда Гармадона, краще організувати сутичку у величному і красивому Храмі Світу, де зберігаються чотири Меча Стихії. А от щоб відчути смак небезпеки, потрібно стати одним з учасників битви над обривом з розпеченою лавою. Битися на липкому містку, який кожної митi може не витримати, і бійці виявляться у вогняній пастці, дуже небезпечно, але захопливо.

Що можна отримати за допомогою конструкторів Ninjago

Головними героями історії про Ніндзя є бійці Нука, Ния, Коула, Зейна, Кая, також ви можете купити Lego Ninjago зі скелетами Ллойда ZX, Слетреа, драконами, зміями та іншими не менш цікавими персонажами. Завдяки маленькій, але дуже реалістичній зброї, і наявності спеціальної військової техніки, гра виходить по-справжньому ефектною.
Таким чином, на конструктор Лего Ніндзяго ціна повною мірою виправдовується функціональністю і незвичністю наборів. Наприклад, отруйна гігантська змія, яку називають Великим смертожером, вміє вигинатися, а її суперник, чотирьохголовий дракон - рухати своїми крилами. У свою чергу, механічний самурай здатний стріляти з ракетниці та гармати, руки й ноги у нього рухаються.
Єдиною небезпекою конструкторів Lego Ninjago є те, що дитина, яка одного разу отримала один ігровий набір про сміливих бійців Ніндзя, захоче отримувати нові та нові ігри. Причому з кожним новим подарунком у неї відкриються нові можливості придумувати незвичайні сюжетні лінії, фантазувати, пізнавати незвичайний світ казкових східних воїнів.
Ви можете купити іграшки Лего Ніндзяго з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0