LEGO Duplo

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Lego Duplo

лего дупло

Якщо і є ідеальний конструктор для дуже маленьких діток, то це, однозначно, іграшки Лего Дупло. Ця серія спеціально розроблена відповідно до інтересів малюків від півтора року, які роблять свої перші кроки у пізнанні такого різноманітного навколишнього світу. Яскраві, барвисті фігурки Лего Duplo мають досить великі розміри та обтічні форми, тому дитина точно не зможе проковтнути їх або поранитися об гострі кути. Всі іграшки збираються за лічені секунди, бо вони складаються з мінімальної кількості елементів. Таким чином, одного разу побачивши, як створюються веселі чоловічки, ефектні будови та оригінальні машинки, дитя вже не зможе відірватися від захопливого процесу збирання, а після і розташування фігурок відповідно до сюжету гри.

Які можна купити набори Lego Duplo

У серії Лего Дупло інтернет-магазин пропонує як універсальні ігрові набори, наприклад класичні цеглинки, так і тематичні ігри. Малюк із задоволенням пограє з кумедними качечками або влаштує справжній лицарський турнір, організує будівництво або помчить рятувати улюблених ляльок на машині швидкої допомоги від Лего. У такому маленькому віці краще підбирати набори в тій тематиці, яка хоч трохи знайома конкретній дитині. Так, якщо ви нещодавно відвідали зоопарк, можете придбати своєму чаду набір тварин, а сім'я, яка проживає неподалік від залізничної станції й малюк постійно бачить, як розвантажуються склади, його дуже порадує Лего Дупло поїзд. Веселий потяг, який мчить по залізниці, зробить гру незвичайно веселою. В деякі ігрові набори входять не тільки залізничні колії та поїзди, а й такі надзвичайно важливі елементи, як шлагбауми, світлофори й навіть насоси, які заправляють. Навряд чи від такої іграшки зможуть відірватися і діти, і їхні батьки.
Надзвичайною популярністю користуються набори, виконані за мотивами популярних дитячих мультфільмів. Це лінійки Disney Planes, Принцеси, Тачки, ін. Ці персонажі встигли полюбитися маленьким телеглядачам під час перегляду мультфільму, ось вони й не хочуть з ними розлучатися в реальному житті. Такі конструктори - чудова можливість навчити малюків не тільки спостерігати за подіями на телеекрані, а й розвивати свою фантазію під час рольових ігор з ляльками і машинками. Все ж таки з Лего Дупло результат кожної історії буде повністю залежати від маленького вигадника.
І нехай вас не лякає ціна на конструктор Лего Дупло, ці ігрові набори купуються на багато років. Попри деяку примітивність фігурок, багато деталей серії Дупло відмінно поєднуються з елементами інших серій Lego. Тому придбані іграшки ще довго будуть використовуватися своїм власником, тільки з кожною новою покупкою історія буде доповнюватися новими фактами та подробицями.
Ви можете купити іграшки Лего Дупло з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0