LEGO City

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

LEGO City

лего сити

Кожна сучасна людина просто зобов'язана добре орієнтуватися у великому мегаполісі. І діти не є винятком. А швидше освоїтися в умовах великого міста допоможуть набори Лего Сіті, з їх допомогою можна відтворити будь-яку ситуацію, з якою щодня стикаються городяни.

Іграшки Лего Сіті - все те, що дитина може побачити в повсякденному житті

Важко собі уявити, скільки різних випадків може відбутися в межах одного великого населеного пункту. У місті Лего, де пожежники поспішають по черговому виклику, затори на жвавій вулиці заважають проїхати керівнику компанії на збори, де поїзди поспішають за розкладом, а вулиці прибираються за допомогою суперсучасної снігоприбиральної техніки, маленькому гравцеві завжди знайдеться робота.
Купити Lego City - це все одно, що придбати мініатюру справжнього мегаполісу. Завдяки набору Лего Сіті "Поліція" можна відчути себе в ролі хороброго поліційного, набору "Пожежні" - сміливого і відважного рятувальника, серія "Морські пригоди" допоможе відправитися в подорож на інші континенти з місцевого порту. А ще разом з лінійкою "Транспорт" дитина може познайомитися з найрізноманітнішими видами техніки: від гоночних автомобілів і буксирів до снігоприбирачів і евакуаторів, а з наборами серії "Будівництво" детально вивчити процес зведення і демонтажу будівель, споруд.
На конструктор Лего Сіті ціна багато в чому залежить від складності та кількості деталей, що входять до складу ігрового набору. Так, якщо ви обираєте хороший подарунок для хлопчика, який цікавиться життям в місті в умовах холоду, ви зможете придбати для нього конструктор Lego Арктичний табір City або Арктичний криголам City. Такий презент обов'язково вразить одержувача безліччю різних елементів і функціональністю. Але якщо ви не можете дозволити собі придбання такої дорогої іграшки, не варто засмучуватися. Арктичний літак, вертоліт або арктична мобільна станція є більш доступними за ціною, але не менш цікавими. А ось якщо ви відправляєтеся в гості до малюка, у якого вже є базовий набір підсерії "Арктика", можете відвідати Лего Сіті інтернет-магазин, щоб придбати для нього символічний подарунок - недорогий арктичний всюдихід або аеросані.
Лего Сіті сподобається як дітям, які живуть у містах, так і маленьким сільським жителям. Останні, у свою чергу, крім захопливої гри зможуть навчитися основам поведінки на жвавих вулицях, вони будуть краще в майбутньому орієнтуватися в мегаполісі. Таким чином, гравець ніколи не загубиться в місті серед сотні будинків, магазинів і закусочних і буде завжди в такій ситуації відчувати себе комфортно.
Ви можете купити набори Лего Сіті з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0