Lamaze

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Lamaze

Lamaze

Небагато іграшкових брендів у світі готові надати товари для малюків з самого маленького віку, оскільки вимоги до такої продукції неймовірно великі. Бренд Lamaze не тільки довів, що якість, велику розвивальну цінність і красу можна поєднати в одному продукті, але також продовжує дивувати навіть бувалих споживачів, які випробували все.

Бренд є створений фірмою Learning Curve. Він широко відомий в США та активно розвиває свою популярність на території багатьох держав, зокрема вимогливих країн Європи. Почавши свою діяльність в Америці, бренд швидко набуває попит серед дбайливих батьків крихітних малюків.

 Розвивальна цінність

 Багатьма поколіннями доведено, що життя маленького чоловічка тільки почалося, воно передбачає активну пізнавальну діяльність з першого дня існування. Цей факт добре відомий розробникам Lamaze International, адже фахівці в галузі медицини, психології, дизайну прагнуть створити максимально корисний продукт - стимул пізнавати навколишній світ, інструмент розвитку всіх необхідних навичок, сенсорного сприйняття, правильного формування зорових і слухових процесів.

Вже протягом 50 років Lamaze International проповідує здоровий підхід до виношування дитини, народженню дитини та правильному вихованню на основі оточення з природних матеріалів. Ці переконання переросли в цілий освітній процес, адже одним із завдань організації є інформування та навчання.

Розробка товарів для догляду за малюками базується на висновках експертів. Готовий продукт піддається ретельному дослідженню, щоб виключити можливі ризики для здоров'я і довести ефективність. Використання виключно натуральних матеріалів, відсутність токсичних небезпечних речовин, застосування сучасних технологій - все це є запорукою успіху.

Оцінка статті
Голосів: 0