Килимки-пазли

Знайдено 25 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Килимки-пазли

коврик пазл

Діти люблять проводити час на підлозі. Там вони грають з ляльками та машинками, малюють, роблять зарядку і збирають замки з конструкторів. Дуже важливо, щоб малюкам було на підлозі тепло і комфортно. Уберегти свою дитину від застуди та протягів допоможуть дуже барвисті і цікаві розважальні килимки у вигляді пазлів.

Як обрати килимок-пазл для дітей

М'які пазли бувають різні. В основному вони відрізняються за зовнішнім виглядом. Серед таких килимків зустрічаються головоломки з зображенням тварин, цифр, букв, а також картинки. Особливий інтерес для дівчаток являють собою килимки, що складаються з елементів, які складаються в поле для улюбленої гри дівчаток під назвою "Класики". На такій поверхні набагато безпечніше грати, ніж на вулиці, адже при падінні учасниці не пораняться об жорсткий асфальт.
Але не тільки на малюнок варто звертати увагу під час вибору килимка, також дуже важливо підібрати правильний розмір. Для найменших краще купити дитячий килимок-пазл з великими елементами, з яких складається простий і зрозумілий малюнок. На малюнку може бути зображений улюблений мультиплікаційний персонаж або якась тварина. Для діток старше трьох років можна придбати м'які пазли-килимок з геометричними фігурами, а з п'яти років слід звернути увагу на букви і цифрами, з якими будь-який процес навчання стане набагато цікавіше і простіше.

М'який пазл для підлоги - більше, ніж просто іграшка, і краще, ніж звичайний килимок

Килимки-пазли великі виготовляються з абсолютно безпечного для здоров'я і дуже м'якого матеріалу - харчового полімеру. Вони набагато тепліше, ніж звичайні тканинні килимки, в них не накопичується пил, як в килимах з довгим ворсом, а значить, істотно зменшується ризик розвитку алергічних реакцій. Миється килимок дуже просто - його досить протерти м'якою ганчіркою, змоченою в теплій мильній воді, обполоснути і дати просохнути.
У той же час м'який пазл є повноцінною розвиваючою іграшкою. Дитина може за допомогою дорослих або самостійно вилучати з елементів кольорові вставки-фігурки, збирати із сегментів зображення, вчити форми, кольори, букви, цифри і навіть складати окремі слова і числа. Подібні ігри сприяють розвитку дрібної моторики, уяви, фантазії, благотворно впливають на формування малюка в емоційному плані.
Яскравий, незвичайний килимок гармонійно впишеться в дизайн будь-якої дитячої кімнати. Його можна розташувати в ігровій зоні, покласти під письмовий стіл або біля ліжечка. Якщо пазл набридне, його можна завжди розібрати на окремі елементи і сховати в шафу, де він займе зовсім небагато місця.
Ви можете купити килимок пазл з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1