Квадрокоптери

Знайдено 32 товари
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Квадрокоптери на радіокеруванні

ру квадр

Зовсім нещодавно кожен хлопчисько мріяв отримати в подарунок вертоліт. У XXI столітті з'явився серйозний конкурент вертольотам - вдосконалений радіокерований квадрокоптер, купити який можна в магазині іграшок. Привертають його стильний зовнішній вигляд і нові технічні можливості.

Квадрокоптер - іграшка нового покоління

Як і звичайний вертоліт, цей літальний пристрій вміє злітати і сідати, в повітрі рухатися вперед, назад і в сторони, здійснювати незвично складні маневри і зависати в просторі. Виробники вдосконалили квадрокоптер на радіоуправлінні, він відрізняється такими характеристиками:

  • Розвиває велику швидкість, він потужний і маневрений;
  • Працює в різних польотних режимах, тому підійде як новачкам, так і професіоналам в льотній справі;
  • Виконує стабільний і рівний політ навіть при вітряній погоді;
  • За розміром можна підібрати квадрокоптер для вулиці і для приміщення.

Характеризується квадрокоптер на пульті управління великим запасом тяги і високою швидкістю, з ним дуже просто навчитися грати навіть маленькій дитині. Літаюча модель забезпечена 4-х канальним пультом дистанційного керування. Для того, щоб хлопчик чи дівчинка змогли навчитися вести політ, встановлюється режим невеликої швидкості і стабільності польоту. Жорстка конструкція і корпус, виконаний з міцних матеріалів - це гарантія, що пристрій не буде пошкоджено в період навчання. Коли дитина отримає перші навички пілотування, пора переходити на режим більш високій швидкості.

 

Незвичайні можливості квадрокоптера

Серед найулюбленіших дітьми сучасних і цінних іграшок знаходиться квадрокоптер з камерою. Такий пристрій не тільки зможе літати в просторі, а ще й знімати відео про польоті, робити фотознімки, якщо на ньому встановлена флеш-карта. Після закінчення польоту можна переглянути захоплююче відео про історію польоту.
Квадрокоптер має достатньо тяги, він може виконати екстремальні фігури вищого пілотажу у вільному просторі. За допомогою кнопок на пульті включається функція світла. Ефективна робота гвинтів допоможе продовжити час польоту навіть без підзарядки за допомогою акумулятора. При продажу до цього пристрою додається пульт управління, акумулятор, запасні гвинти, зарядний пристрій. Під час керування гаджетом у дитини тренується гострота зору, вона вчиться орієнтуватися в просторі, у неї розвивається координація рухів, пам'ять і мислення.
До покупки привертає вигідна вартість літального апарату. Ви можете вибрати в інтернет магазині Papuas.ua квадрокоптер, ціна моделі залежить від її функцій і наповнення, вона вказана в каталозі товарів. Пропонують свої вироби кращі світові виробники, вони завоювали на ринку радіокерованих іграшок найбільшу популярність.
Ви можете купити квадрокоптер на радіокеруванні з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1