Крісла-гойдалки та шезлонги

Знайдено 48 товарів
Таблиця Список
Показано 32/48 товарів

Подарункові сертифікати

Крісла-гойдалки та шезлонги

кресла-качалки

Поява дитини в сім'ї - чудовий привід для радості й причина відкласти всі справи. Однак знаходитися біля карапуза і розважати його постійно просто не вистачає часу. Залишаючись в ліжечку, малюк не отримує належного контакту зі світом, він не може дивитися, що ж відбувається навколо, куди поділися батьки.
Щоб дати можливість повноцінно розвиватися вже з перших днів життя і не нудьгувати протягом цілого дня виробники продукції для дітей розробили порівняно новий виріб. Це крісло-гойдалка для новонароджених. Пристосування за недовгий час полюбилося багатьом мамам, адже вони можуть спостерігати за дитиною і займатися домашніми справами одночасно.

Чому сотні батьків з усього світу прийняли рішення купити крісло-гойдалку для дітей?

Пристосування призначене не тільки для активної діяльності малюка, але також дозволяє спати. Крім цього, батьки можуть годувати непосиду прямо в кріслі.
Виріб можна переносити, він легко піддається транспортуванню, оскільки має невелику вагу. Але пам'ятайте, що перш, ніж міняти місцеперебування крісла, дитину потрібно витягнути з пристосування. Ці елементарні запобіжні заходи допоможуть уникнути можливих травм фізичного і психологічного характеру. Завдяки мобільності агрегат можна переносити в іншу кімнату або на вулицю, де ви плануєте проводити багато часу, але не хочете втрачати дитину з поля зору.
Заколисуючий центр оснащений всім необхідним, щоб забезпечити комфорт, цікаве проведення часу і безпеку:

  • іграшки на дугах і мобілі;
  • музичні блоки;
  • столик для годування;
  • ремені безпеки;
  • міцний каркас;
  • м'яке ергономічне сидіння;
  • стійкі ніжки.

Широка основа пристрою гарантує безпеку і надійність. Ремені безпеки не створюють почуття дискомфорту. Вони призначені для того, щоб непосида не міг вибратися з крісла без нагляду.
Розроблено різні моделі продукції. Кожна з них має ряд характеристик, розрахованих на певний вік і вагу шибеника. Спинка легко регулюється в трьох положеннях, щоб малюк міг гратися або спокійно відпочивати.

На що звернути увагу?

Купуючи речі для дитини, зокрема крісло-гойдалку, потрібно уважно вивчати характеристики виробу, перевірити його на міцність, адже від цього залежить не тільки настрій непосиди, але і його здоров'я.
Багато виробників пропонують придбати такий виріб, як дитяче крісло-гойдалка, ціна цього пристосування коливається в широкому діапазоні й залежить від комплектації. Враховуючи на те, що багато моделей передбачають наявність додаткових аксесуарів на зразок іграшок або столика для годування, необхідно враховувати і їх характеристики. Наприклад, складові мобіля не повинні мати гострих кутів, дрібних деталей. Столик повинен бути міцним і екологічним, як і інші матеріали.
Якщо ви хочете купити дитяче крісло-гойдалку, інтернет-магазин Papuas.ua стане відмінним помічником у здійсненні задуманого. Ми надаємо виключно продукцію відмінної якості.
Ви можете купити заколисуючий центр з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста. 

Оцінка статті
Голосів: 7