Назад

Креативний конструктор Zolo Zolotopia

Артикул
ZOTO
Бренд
Zolo
Вік
5+
Матеріал
Пластик

Відсутній на складі

2 587 грн

2 845 грн

Умови доставки

по Києву: безкоштовно
в регіони: безкоштовно
Детальніше
Оцінити товар
Креативний конструктор Zolo Zolotopia
Креативний конструктор Zolo Zolotopia
Креативний конструктор Zolo Zolotopia
Креативний конструктор Zolo Zolotopia

Опис товару

Серія конструкторів Zolo Creative - це не просто улюблена іграшка, а справжній тренажер для розвитку нешаблонного творчого мислення вашої дитини і чудова можливість освіжити свій "дорослий" погляд на звичні речі.

Іграшка дуже популярна у педагогів і психологів.

Zolo дозволить зануритися у світ фантазій, створивши безліч кумедних "космічних" істот. З ним ви зможете уявити в новому світлі звичні образи або навіть цілі сюжети. Зробіть з цих веселих "запчастин" котика, слоника або квіточку, одного Ваньку або колегу по роботі Ігоря Анатолійовича.

Вам це просто? Ви молодчина!

А тепер зробіть цілу сюжетну лінію, наприклад дитячу розповідь "У мене задзвонив телефон" і оформіть вірш за допомогою конструктора Zolo, а потім разом з дитиною відтворіть те, що вийшло.

Хочеться дорослого сюжету? А спробуйте зобразити картину Рєпіна "Запорізькі козаки пишуть листа турецькому султану". Розвага виходить просто бомбовою і ви відчуєте наскільки легше у вас починають працювати думки!

Дитина любить малювати, ліпити, займається моделюванням одягу для ляльок. У цих та багатьох інших іграх, креативний конструктор Zolo зможе органічно вплестися в гру, принести дитині масу задоволення і стане дуже корисним для її розвитку.

Сам процес придумування ігор з цим конструктором, є відмінним тренером для вашої дитини і дозволяє зрозуміти, що ця іграшка буде цікава й корисна в будь-якому віці і ніколи не зможе набриднути.

Конструктор стане стрижнем гри для компанії дітей і дорослих до 4-х чоловік. Для більшої кількості, бажано докупити ще один з наборів серії.

67 деталей покладені в багаторазовий вініловий барабан діаметром 30 см, який стане зручною сумкою для транспортування гри і доставить дитині величезне задоволення навіть від процесу збирання своїх улюблених іграшок.
 
В ігровий комплект входить спеціальний барабан-рулетка, який робить з творчого конструктора веселу розвиваючу гру для дітей і дорослих.

Тип развития

  • Сенсорика
  • Креативность

Характеристики

Артикул ZOTO
Назва Креативний конструктор Zolo Zolotopia
Бренд Zolo
Вік 5+
Розмір упаковки 31 х 31 х 10,5 см
Матеріал Пластик
К-сть частин 48

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?