Назад

Креативний конструктор Pop Zolo

Артикул
ZPOP
Бренд
Zolo
Вік
5+
Матеріал
Пластик

Є в наявності

628 грн

690 грн

Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Креативний конструктор Pop Zolo
Креативний конструктор Pop Zolo
Креативний конструктор Pop Zolo
Креативний конструктор Pop Zolo
Креативний конструктор Pop Zolo
Креативний конструктор Pop Zolo

Опис товару

Серія конструкторів Zolo Creative - це не просто улюблена іграшка, а справжній тренажер для розвитку нешаблонного творчого мислення вашої дитини і чудова можливість освіжити свій "дорослий" погляд на звичні речі.

Zolo це не просто улюблена іграшка, а справжній тренажер для розвитку нешаблонного творчого мислення вашої дитини. Наша освітня система намагається "прищепити" нашим дітям однакові поведінкові моделі і як результат до 22 років лише 4% дітей зберігають властивий їм дух творчого мислення та відсутності страху перед всім новим і незбагненним.

Модель конструктора Pop Zolo в зручному боксі для зберігання і перенесення, дозволить дитині грати не тільки вдома, але і в школі, в гостях, в дорозі і на прогулянці. ЇЇ можна носити на рюкзаку, в кишені, у портфелі, чіпляти на кахель у ванній кімнаті. Шикарна іграшка і дитина точно не залишиться байдужою до неї. До речі, дорослі не дивуйтеся, але і у вас потягнутися руки до іграшки при її вигляді і захочеться пограти.

Як і інші творчі конструктори цієї торгової марки, Pop Zolo має креативний дизайн, який дає повну свободу для реалізації уяви вашої дитини. З'єднувати детальки можна в будь-якому поєднанні, нічим не обмежуючи свою фантазію, вставляючи дрібні в більші. Приємні на дотик деталі різного розміру, кольору і фактури, що представляють із себе різні частини тіла, антени, підставки, дають можливість створювати своїх карколомних істот-чоловічків. Всі набори творчих конструкторів Zolo можуть бути взаємодоповнюючими.

Деталі кріпляться одна до одної з невеликим зусиллям по штирьково-пазовій системі. Варіанти з'єднання деталей можуть бути самими різними. Все аж до боксу для зберігання можна використовувати для творчості.

Яскравий неординарний конструктор буде цікавий і дітям, і дорослим. Ним цікаво грати дитині, в якості забавного сувеніра він може бути на столі у будь-якого батька.

У комплекті: 28 кольорових деталей з високоякісного та безпечного пластику (розміром від 2 до 11,5 см.) різної форми, розмальовки, карабін для рюкзака, зручний бокс для зберігання і перенесення.

Тип розвитку

  • Сенсорика
  • Креативність

Характеристики

Артикул ZPOP
Назва Креативний конструктор Pop Zolo
Бренд Zolo
Вік 5+
Розмір упаковки 28 х 21 х 6 см
Матеріал Пластик
К-сть частин 28

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?