Корпорація монстрів

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Корпорація монстрів

Корпорація монстрів

Монстри бувають різні. Одні викликають страх, інші - тривогу, але, виявляється, є також цілком чарівні і милі монстрики, які змушують оточуючих посміхатися. Саме про таких чарівних симпатяг розповідає знаменитий мультсеріал, за мотивами якого були випущені іграшки Корпорація монстрів.

Які вони, чарівні монстри?

Спочатку Страшили харчувалися енергією, залякуючи маленьких дітей. Але після того як в корпорацію потрапила дуже моторна і хитра дівчинка, вони переглянули свої погляди. Тепер вони добувають енергію з дитячого сміху, а значить, їх більше не потрібно боятися.
За своїм зовнішнім виглядом іграшки-монстри повністю повторюють персонажів мультфільму, вони також з першого погляду жахають, але при подальшому розгляді викликають щиру симпатію. Отримавши забавну м'яку іграшку-монстра, дитина незмінно причепиться до свого нового улюбленця.
Головним героєм мультфільму і найпопулярнішою іграшкою серії Корпорація монстрів є Саллі, який може похвалитися м'якою, бірюзовою з фіолетовими плямами шерстю. Кращого друга Саллі звуть Майк, і нехай у Майка немає тулуба, зате у нього є велика голова, ріжки і одне око.
Чарівна одноока медуза Селія замість волосся носить на голові копицю змій, а у фіолетової ящірки Рендалл Боггс на голові є три мерзенних щупальця.
Також можна любителям мультика "Корпорація монстрів" купити другорядних, але не менш цікавих персонажів: Ієті, Петерсона, Роз, гіганта Теда і т.д. Напевно, вони стануть прекрасним доповненням колекції монстриків. 

Чого можуть навчити іграшки "Корпорація монстрів"

У страшил, як і у звичайних людей, є маса проблем. Вони сваряться, миряться, намагаються вирішити свої побутові проблеми і т.д. Дитина разом зі своїми іграшковими монстрами навчиться програвати багато повсякденних сцен, долати труднощі тощо. Завдяки таким неординарним фігуркам малюк зрозуміє, що насправді нерідко за відразливою зовнішністю ховаються дуже чуйні та цікаві особистості. Це відкриття допоможе легше знаходити спільну мову з різними людьми, сприймати їх недоліки без відрази.
З монстрами діти вчаться бути добрішими, терпиміше, мудріше. Ці істоти допоможуть позбавити від страхів, які нас очікують щодня. Іграшки-монстри дуже позитивні, лише однією своєю присутністю вони піднімуть настрій, коли сумно або самотньо.
Під час вибору іграшки обов'язково варто поцікавитися у дитини, яке герой йому подобається найбільше. Справа в тому, що кожен страшила має свої особливості, деякі персонажі у дитини можуть викликати симпатію, а інші дратувати.

Оцінка статті
Голосів: 0