Конструктори

Знайдено 807 товарів
Таблиця Список
Показано 32/807 товарів

Подарункові сертифікати

Конструктори

конструкторы

Діти дуже винахідливі, вони здатні зробити іграшку з різних предметів з тих, які є під рукою. Чи варто говорити, що за допомогою правильно підібраного за віком конструктора малюк може створити архітектурний шедевр або справжнє диво техніки.

Які бувають види конструкторів

Конструктори відрізняються за такими ознаками: за віком, для якого призначена гра; за матеріалом, з якого виготовлені деталі конструктора; за цільовим призначенням набору. Найпопулярнішими сучасними конструкторами є пластикові, дерев'яні та металеві набори. Для будівництва будинків і міст найкраще розглянути варіант покупки дерев'яної моделі гри. Дерев'яні елементи надійні й міцні, вони відмінно підходять для будівельних цілей. Пластиковий - кращий конструктор для дітей маленького віку. Такі деталі, як правило, мають досить великі розміри, легко з'єднуються, в результаті малюк може самостійно зібрати досить складну конструкцію.
У всі часи вважалося, що ідеальний конструктор для хлопчика складається з металу. Дійсно, металеві деталі, як правило, мають маленькі розміри порівнюючи з аналогічними пластмасовими моделями, проте з них можна зібрати більш складні механізми.

Вибираємо дитячий конструктор за віком

При виборі будь-якої дитячої гри, в тому числі й конструктора, варто уважно вивчити рекомендації виробника, зазначені на упаковці. Для самих маленьких призначені іграшки з великими деталями яскравого забарвлення, які легко скріплюються і так само легко розбираються. У таких моделях не повинно бути предметів з гострими краями, які можуть поранити малюка.
З дорослішанням дитини має збільшуватися кількість деталей. Так, наприклад, електронний конструктор буде дуже цікавий школяреві, а ось в чотири роки дитина не оцінить таке придбання. Малюка у дворічному віці цілком влаштує конструктор, з якого можна побудувати башточку або будиночок. Проте з часом у маленької людини з'являються свої переваги в іграх, так що для 5-річної доньки краще придивитися до конструктора для дівчинки, який являє собою будиночок для улюбленої ляльки, в комплекті з яким йдуть різні аксесуари: меблі, посуд та ін.
З віком для дітей менше ролі відіграє забарвлення деталей, а більш важливою стає функціональність. Тому для дорослих діток краще уникати занадто яскравих іграшок, які відволікають увагу від основної гри.
У нас ви можете придбати невеликі набори, які збираються в невеликі фігурки, а можна придивитися до великого конструктору, ціна на який вас обов'язково порадує. А щоб ваше придбання гарантовано сподобалося малюкові, прислухайтеся до його побажань і з їх урахуванням ви виберете кращий конструктор для своєї дитини.
Ви можете купити конструктор для хлопчика з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0