Подарункові сертифікати

Коляски-трансформери

трансформеры

Якщо ви обираєте практичну і функціональну коляску своїй дитині, вам обов'язково варто купити коляску-трансформер. Комбіновані коляски є одними з найбільш популярних дитячих транспортних засобів, оскільки за порівняно невеликі гроші батьки позбавляються від будь-яких проблем з перевезенням малюка на три роки.

Коляска-трансформер - дитячий транспорт на всі випадки життя

Коляску-трансформер однаково зручно використовувати як для немовлят, так і для трирічних непосид. Всього кілька простих маніпуляцій - і затишне спальне місце перетворюється в комфортабельний прогулянковий блок. Таким чином, можна не турбуватися про те, що малюк під час прогулянки на свіжому повітрі раптом втомиться і захоче поспати, в будь-який час можна встановити спинку в горизонтальне положення й організувати повноцінне спальне місце.
Чималою популярністю користується коляска-трансформер, ціна на яку виявляється дуже вигідною завдяки тривалому періоду експлуатації автомобілів ще й тому, що даний транспортний засіб може експлуатуватися протягом декількох років. Тобто з часом, коли малюк почне добре сидіти, можна не купувати ще й прогулянкову коляску, а просто зняти деякі чохли та підняти спинку у вертикальне положення.

Особливості колясок, які трансформуються

Є деякі нюанси, які обов'язково варто врахувати під час вибору коляски.
Коляски-трансформери мають досить високу посадку, що дуже зручно для люльки, але не завжди влаштовує мам в прогулянкових варіантах. Дійсно, півторарічному малюку може бути дуже важко самостійно вставати з такої коляски, але, з іншого боку, батьки можуть не турбуватися, що малюк не зможе без дозволу залишити своє місце.
Ще одним недоліком коляски-трансформера в якості прогулянки є чимала вага конструкції. Транспортувати такий транспортний засіб не дуже зручно, у складеному вигляді воно може не поміститися в невеликий багажник автомобіля, та й не кожна тендітна жінка візьметься переносити таку тяжкість. На противагу цьому можна відзначити, що дитячі коляски-трансформери інтернет-магазин пропонує з великими колесами, а значить, якщо вам важлива прохідність і маневровість, цей варіант вам однозначно підійде. Тим більше що проживаючи в приватному будинку або маючи в будинку просторий ліфт, у мами не буде жодних проблем з доставкою додому не зовсім компактної коляски.
Коляски-трансформери дуже просторі, через що доводиться терпіти їх чималі габарити. Втім, цей недолік не здасться настільки істотним, якщо врахувати, що в будинку коляска буде займати менше місця, ніж класична люлька і прогулянковий візочок разом узяті.
Ви можете купити коляску трансформер з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2