Коляски прогулянкові

Знайдено 48 товарів
Таблиця Список
Показано 32/48 товарів

Подарункові сертифікати

Коляски прогулянкові

прогулка

Якщо ваша дитина навчилася сидіти, значить, прийшла пора під час прогулянок насолоджуватися не тільки свіжим повітрям, а й пізнавати світ. Саме у віці 6 - 7 місяців багато батьків починають розуміти, що малюкові більше незручно лежати в класичній люльці. В такому випадку просто варто пересісти на прогулянкову коляску, яка значно полегшить життя мами, а дитині дасть можливість отримувати масу вражень від спілкування з таким цікавим зовнішнім світом. З цієї ж причини дуже привабливою є прогулянкова коляска з перекидною ручкою, в якій дитина може сидіти обличчям як до мами, так і до перехожих. Чим відрізняються між собою літня і зимова прогулянкові коляски"

Як правило, необхідність у колясці виникає після півроку і найбільш інтенсивний період її використання припадає на перші 6 - 8 місяців використання. Так, наприклад, якщо дитина народилася ранньою весною, краще купити прогулянкову коляску підвищеної прохідності, яка зможе легко пересуватися по снігу і сирій землі. Зимові дитячі прогулянкові коляски інтернет-магазин пропонує з великими колесами й хорошим капюшоном, що захищає дитину від снігу, дощу та сильного вітру. Нерідко такі моделі йдуть в комплекті зі спеціальним чохлом для ніжок малюка. Для виготовлення зимових колясок використовується утеплений матеріал, так що батьки можуть не турбуватися про комфорт своєї дитини навіть у найсуворіші зимові дні.
А ось влітку зручніше використовувати полегшений варіант - літню прогулянкову коляску. Вона приваблює своєю вартістю і легкістю, така конструкція рідко важить понад 10 кг. Мінімальна вага досягається шляхом тонкої тканини, наявності маленьких коліс, зовсім невеликого козирка і відсутності важких жорстких вставок в спинці. Для багатьох батьків літній варіант є кращим, адже на таку прогулянкову коляску ціна значно нижча, ніж на зимову.

Що краще: тростина або "книжка

Прогулянкові коляски відрізняються не тільки по сезонності, а й за типом складання. Кожний механізм має свої переваги та недоліки, тому перед покупкою варто обов'язково проаналізувати вимоги до майбутнього транспортному засобу своєї дитини.
Коляска - "книжка" зручна й у використанні, і в транспортуванні. На відміну від тростини, спинка під час складання конструкції не трансформується, тому виробники отримують можливість зробити її жорсткою, що благотворно впливає на стан хребта малюка. Таким чином, якщо ви плануєте іноді укладати свою дитину спати на вулиці, краще вибрати саме "книжку".
У свою чергу, коляска-тростина складається вздовж осі, вони дуже зручні під час подорожей, однак, варто врахувати, що спинка в тростини недостатньо жорстка, щоб малюк з незміцнілою спинкою міг перебувати там по кілька годин на день.

Оцінка статті
Голосів: 2