Коляски для ляльок

Знайдено 46 товарів
Таблиця Список
Показано 32/46 товарів

Подарункові сертифікати

Коляски для ляльок

коляски

У кожної дівчинки є улюблена лялька. Малятко за нею доглядає, змінює одяг, годує, заколисує перед сном. Само собою зрозуміло, що без коляски їй ніяк не обійтися! Тому якщо у вас є донька, рано чи пізно вам доведеться відвідати інтернет-магазин колясок для ляльок, щоб вибрати відповідну модель своєї улюблениці.

Коляски для ляльок потрібні дівчаткам будь-якого віку

Іграшкова коляска - це дуже зручне і вигідне придбання. І нехай вас не бентежать висока з першого погляду вартість на якісні та надійні коляски для ляльок, ціна повністю виправдовується тривалим терміном експлуатації виробу.
Вже ближче до першого дня народження дитина починає проявляти інтерес до іграшок і зокрема до ляльок. Дівчинка прагне у всьому повторювати дії мами, а мама практично весь свій час проводить зі своєю донькою, гуляє з нею, катає на візку. Ось і малятко із задоволенням садить в люльку свого пупса, прогулюється з ним, спочатку з обережністю по квартирі, а трохи пізніше і по алеях парку. Як показує досвід, з часом інтерес до коляски для ляльки у дівчинки не вщухає, а, навпаки, приймає більш усвідомлену форму.
Якщо купити коляску для ляльок однорічній дівчинці, вона буде 6-7 років нею активно грати. Скільки ще іграшок зможуть залишатися цікавими маленькій дитині протягом кількох років?

Які бувають дитячі іграшкові коляски для ляльок і що вибрати своїй дівчинці

Сучасні іграшкові коляски є практично точними зменшеними копіями дорослих моделей. У широкому розмаїтті представлені варіанти з люлькою для сну або недорогі коляски для ляльок прогулянкового типу. В ідеалі кожній дівчинці потрібно мати обидва види колясок, адже люльки є більш зручними і функціональними, а прогулянкові варіанти - легкі, їх можна брати з собою на прогулянку або в далеку поїздку.
Особливу увагу варто приділити трансформерам. Такі вироби універсальні, вони з легкістю перетворюються в прогулянковий тип і навпаки. Якщо вас не бентежить чимала вага таких моделей, краще придбати саме трансформер.
Коляска для ляльки, як і звичайна, доросла коляска повинна бути зручною і для пупса, і для "мами". Тому при виборі зверніть увагу на наявність корзини для покупок, сумки для мами, стільниці і ін. Добре, якщо ручка може регулюватися по висоті, так дівчинці і в 2 роки, і в шість років буде зручно гуляти з однієї і тієї ж коляскою. Ці дрібниці, які здаються не сильно значущими на перший погляд, зроблять гру з лялькою більш змістовною і цікавою.
З коляскою дівчинка зможе дійсно правильно доглядати за своєю улюбленою лялею, її прогулянки завжди будуть захоплюючими. Не втрачайте можливості подарувати своїй донці найбажаніший подарунок всіх діток - лялькову коляску.
Ви можете купити дитячі іграшкові коляски для ляльок з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

 

Оцінка статті
Голосів: 4