Подарункові сертифікати

Коляски для двійні

для двойни

Якщо мама одного малюка присвячує своїй дитині 24 години на добу, то мамі двійні або погодок в добі потрібно 48 годин. У батьків близнюків вдвічі більше турбот, їм потрібно бути вдвічі уважнішими й обережнішими.  Справжнім порятунком є подвійні коляски, завдяки яким мама двох малюків зможе і сама відпочити під час прогулянки.

Які бувають коляски для двох малюків

Як і звичайні коляски, транспортні засоби на два місця діляться на трансформери, універсальні коляски 2 в 1, 3 в 1 (їх ще називають модульними), прогулянкові варіанти, тростини. Крім того, по типу розміщення крісел коляска для двійні може бути паралельною або послідовною. У першому випадку сидіння розташовуються поруч, такий варіант є найбільш вдалим для діток усвідомленого віку, адже малюкам сподобається бачити не тільки навколишній світ і маму, але й один одного.
Коляски-паровозики досить маневрені й зручні в управлінні, але за дитиною, яка сидить далі, важко спостерігати. Та й огляд у далекого малюка обмежений, що важливо для дорослих діток і в принципі не має особливого значення для немовлят до 6 місяців.
Також зустрічаються моделі, в яких сидіння розташовані один над одним. Купити коляску для двійнят даного типу може і не варто, але от якщо у вас погодки й молодша дитина під час прогулянки постійно спить, її можна розташувати знизу. Головною гідністю такого транспортного засобу є його компактність і зручність в управлінні, в цілому, дана конструкція буде мало чим відрізнятися від аналогічної за характеристиками коляски для однієї дитини.

Як вибрати зручну коляску для погодок і близнюків

Якщо вам потрібна коляска для двійні, інтернет-магазин пропонує різні варіанти, які задовольнять будь-які запити батьків. Оскільки, на прогулянкові коляски для двійні ціна досить висока, потрібно з першого разу обрати найбільш оптимальний варіант.
Так, спочатку необхідно виміряти ширину дверного отвору своєї квартири та ліфта. Багато подвійних колясок просто не зможуть проїхати у вузькі двері, також деякі моделі в розкладеному вигляді не поміщаються в маленький ліфт.
Якщо з дітьми весь час буде проводити тільки один з батьків (наприклад, мама), варто розглянути варіант з послідовним розташуванням сидінь. Такі коляски легко керуються однією рукою, в той час коли в іншій можна тримати пляшечку, серветку або мобільний телефон.
Коляска обов'язково повинна бути обладнана спеціальними ременями безпеки. Через те, що встежити відразу за двома непосидами буває важко, в деяких ситуаціях мама повинна бути впевнена, що малюки за дві хвилини нікуди не втечуть й не перевернуть коляску.
Ви можете купити коляску для двійнят з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1