Подарункові сертифікати

Коляски 3 в 1

3 в 1

Універсальні коляски 3 в 1 є оптимальним варіантом для батьків, які піклуються про зручність та безпеку свого малюка. У комплектацію цього транспортного засобу входять шасі, а також елементи, які встановлюються на базу: люлька, прогулянковий блок, дитяче автокрісло.

Чому варто купити коляску 3 в 1

Головною перевагою універсальної коляски є можливість її використання не тільки з люлькою для новонароджених, а також з встановленим комфортним автомобільним кріслом 0+. Особливо зручним варіант з автокріслом буде під час подорожей в літаку та автомобілі, оскільки шасі можна зняти й здати в багаж (покласти в багажник авто), а саме автокрісло використовувати за прямим призначенням. Таким чином, ви зможете забезпечити своєму малюку безпеку в дорозі й створити максимально комфортні умови під час піших прогулянок.

На що потрібно звернути увагу при покупці коляски 3 в 1

Під час вибору функціональної коляски 3 в 1 в інтернет-магазині необхідно врахувати ряд нюансів, що дозволить купити транспортний засіб, який буде зручним для дитини, а також його мами.
По-перше, потрібно обов'язково поцікавитися параметрами коляски: її вагою, габаритами в складеному і розкладеному вигляді, висотою, ін. Якщо ви живете в приватному будинку або на першому поверсі, а транспортний засіб буде в основному використовуватися для прогулянок в найближчому сквері, можна придбати комфортабельну, але важку коляску з хорошою амортизацією і просторою, зручною люлькою. Однак якщо ви плануєте часто подорожувати, краще вибрати полегшений варіант, складене шасі якого легко поміститься в багажник машини.
У зв'язку з тим, що єдиним елементом коляски 3 в 1, який експлуатується постійно, є шасі, варто в першу чергу звернути увагу на його якість. Від розміру і матеріалу коліс багато в чому залежить прохідність і вага конструкції, тому якщо вам важлива прохідність краще віддати перевагу транспортному засобу з надувними великими колесами. Довговічність конструкції багато в чому залежить від самої рами, яка може виготовлятися зі сталі або алюмінію.
Всі універсальні коляски є досить важкими, тому при їх виборі потрібно врахувати все, до найдрібніших подробиць: зручність ручки, хороша амортизація, що дозволить без особливих зусиль везти транспортний засіб, а також висота кріплення люльки або крісла, щоб мамі не довелося нахилятися занадто низько і т. і.
Батькам, які збираються часто перевозити коляску в багажнику машини, варто звернути увагу на моделі, база яких складається разом із встановленим прогулянковим блоком або люлькою.
Ви можете купити універсальні коляски 3 в 1 з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1