Коляски

Знайдено 290 товарів
Таблиця Список
Показано 32/290 товарів

Подарункові сертифікати

Коляски

коляски

У перші роки життя кожна дитина практично весь час, відведений на прогулянки, проводить в колясці. Саме від її зручності в основному залежить правильний розвиток малюка й комфорт молодих батьків. Коляска повинна подобатися за зовнішнім виглядом і бути досить функціональною, адже під час перебування на природі дитина робить свої перші відкриття, і в цей час йому не повинно нічого заважати.

Які коляски для дітей можна купити в інтернет-магазині

Найбільш поширеними моделями дитячих колясок є коляски-трансформери, а також універсальні коляски 2 в 1 (в комплекті йде люлька і прогулянковий блок), 3 в 1 (крім люльки, прогулянкового блоку є дитяче автокрісло). Перші півроку їх використовують з люлькою, а потім люльку-переноску знімають, спинку піднімають і коляску експлуатують як прогулянкову. Такі конструкції, як правило, більш масивні, важкі, ніж полегшені прогулянкові коляски, тростини.
Кращі коляски прогулянкового типу теж іноді можуть використовуватися для сну. Тому бажано під час вибору віддати перевагу моделі зі спинкою, яка приймає горизонтальне положення, це дає можливість втомленій дитині відпочити та навіть поспати.
Ті, кому важлива маневровість, воліють триколісні коляски. Ними легко керувати, а значить, під час прогулянки мама буде менше втомлюватися і зможе більше уваги приділити своєму малюкові.
Батькам, у яких є погодки або близнючки (трійнята), набагато зручніше буде користуватися спеціальними колясками на два або три місця. Звичайно, на такі коляски ціни зовсім не низькі, однак з ними під час прогулянок і подорожей батьки відчувають себе більш вільними.

На що орієнтуватися під час вибору коляски

Розглядаючи каталог колясок, потрібно врахувати ряд факторів: стан доріг, по яким буде експлуатуватися коляска (особливо взимку), чи потрібно її буде піднімати по сходах або в ліфті, чи доведеться перевозити в автомобілі і який розмір багажника у цієї машини, в яку пору року народиться малюк та ін.
Коляски з поворотними передніми колесами дуже зручні й маневрені, однак, по засніжених дорогах вони їздять важко. Якщо дороги біля будинку погано чистяться і прибираються, краще придивитися до великих колес з хорошими протекторами.
Якщо доведеться підніматися на 4 - 5 поверх без ліфта, варто звернути увагу на вагу конструкції. Цілком імовірно, що мамі доведеться самій піднімати в квартиру коляску разом з дитиною кілька разів на день. Також потрібно врахувати розміри ліфта, деякі коляски навіть у складеному стані в них не вміщаються.
Прогулянкові дитячі коляски інтернет-магазин пропонує з двома ручками або з однією. Одна ручка зручніше в експлуатації, адже дозволяє керувати однією рукою, в той час як другою можна тримати сумку, пляшечку з водою або мобільний телефон.
Ви можете купити коляски для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1