Книжки-іграшки

Знайдено 38 товарів
Таблиця Список
Показано 32/38 товарів

Подарункові сертифікати

Книжки-іграшки

книжки-игрушки

Рано чи пізно кожні батьки стикаються з питаннями навчання дитини читання. Тому, чим раніше ви долучите малюка до книг, нехай навіть самим нехитрим і примітивним, тим швидше маля освоїть необхідні навички.
Звичайно, не можна розраховувати, що діти з пелюшок будуть знати букви та розуміти речення, але м'яка книжка-іграшка стане відмінною причиною полюбити літературу в старшому віці.

Трохи про користь

Іграшки повинні бути не тільки цікавими, а й вносити посильний внесок у всебічний розвиток дитини. Тому дуже важливо забезпечити крихітку «правильним» інвентарем для ігор. Дитячі книжки-іграшки стануть відмінним подарунком для карапуза і забезпечать інтелектуальний розвиток, правильне формування зорового і тактильного сприйняття і придбання ряду необхідних навичок.
М'які книжки для найменших навчать:

  • рахувати;
  • розрізняти геометричні фігури;
  • справлятися з простими завданнями - застібання ґудзиків або блискавки, зав'язування шнурків;
  • розуміти час.

Як вибрати?

Розвивальні книжки-іграшки можуть бути оформлені по-різному: як тварина, у вигляді брязкальця або подушки. Існують так звані велетні, вони можуть вмістити на своїх сторінках ціле місто. Книжки-малюки, навпаки, дуже маленькі, але відрізняються своєю функціональністю. Глазастик, пищалки й шарудіння дуже кумедні та приносять багато радості малюкові. І це ще не весь асортимент. Але, як купити книги-іграшки й не прогадати з вибором?
Для початку вирішіть, які навички дитини вам хотілося б підтягнути. Відштовхуючись від цього, можна вибирати конкретний варіант.
Існують універсальні екземпляри, які поєднують в собі різні функції. Кожна сторінка має свою «родзинку». Такі книги підійдуть малюкам, яким не менше 6 місяців і не більше 2 років.
Розроблено цілий ряд моделей спеціального призначення:

  • для розуміння часу;
  • для ігор при купанні;
  • вертелі та крутилки;
  • музичні книжки-іграшки.

Щоб дитина розуміла, що таке час, потрібно купувати не годинник, а спеціальну книжку. Цей барвистий і міцний предмет розповідає про значення часу, дня і ночі, режиму та ін.
Спеціальні поліетиленові «розкладачки» не бояться води, тому їх можна сміливо брати у ванну кімнату і весело проводити час купаючись. Моделі можуть бути оснащені бризкалками або пищалками, оформлені у вигляді морських тварин або риб.
Варіанти з вмонтованим спеціальним коліщатком обов'язково сподобаються допитливим і кмітливим карапузам. Така іграшка дає можливість не тільки розглядати готові картинки, а й самостійно створювати сюжет.
Деякі екземпляри здатні видавати певні звуки або грати якусь пісню. Це дозволяє весело пізнавати світ і всебічно розвиватися.
Інтернет-магазин Papuas.ua надає великий вибір продукції для дітей, в тому числі й одних з перших іграшок крихти - книг. У нашому каталозі ви знайдете якісну продукцію від перевірених виробників. Вона безпечна для здоров'я малюка і досить міцна, щоб принести дитині радість і чималий внесок у розвиток.
Ви можете купити музичні книжки іграшки з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1