Назад

Книга-розмальовка з фломастерами "Софія прекрасна", Crayola (75-0249)

Артикул
75-0249
Бренд
Crayola
Вік
3+
Матеріал
Папір, Пластик
Книга-розмальовка з фломастерами "Софія прекрасна", Crayola (75-0249)

Опис товару

Crayola (США) - це дитяча канцелярія, з репутацією більш ніж 100 років і споживачами в 80 країнах світу. У світі це один з найбільш відомих і впізнаваних брендів дитячого канцелярського приладдя, розвиваючих наборів та комплектів для творчості. Товари Crayola завжди проходять експертизу на відповідність нормам безпеки. У них використані якісні матеріали. Практичність, якість, широкий вибір, яскравість і велике поле для творчості - ось те, що цікаво всім, починаючи від батьків і закінчуючи найменшими споживачами товарів Crayola.

Книга-розмальовка з фломастерами Crayola - набір з 18 малюнків для розфарбовування. Такий набір стане відмінним подарунком для кожного юного художника.

Листи розмальовки виготовлені за спеціальною технологією Color Wonder. Їх необхідно розфарбовувати фломастерами Color Wonder від Crayola. Такі фломастери залишають сліди тільки на папері Color Wonder, не забруднивши при цьому будь-які інші поверхні. Дитячі руки, шпалери, книги і стіл залишаться чистими, навіть якщо малюк спробує розмалювати їх.

Тип розвитку

  • Креативність

Характеристики

Артикул 75-0249
Назва Книга-розмальовка з фломастерами "Софія прекрасна", Crayola (75-0249)
Бренд Crayola
Вік 3+
Розмір упаковки 25,5 х 21 х 0,3 см
Персонаж Софія Прекрасна
Матеріал Папір, Пластик

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?