Кінетичний пісок

Знайдено 133 товари
Таблиця Список
Показано 32/133 товарів

Подарункові сертифікати

Кінетичний пісок

 кинетический песок

Всерйоз захопити дитину можна не тільки дорогими інтерактивними іграшками, а і простими іграми, які дадуть простір для фантазії. Пісочниця - це найулюбленіше місце дітей на дитячому майданчику, більшість хлопців можуть грати з піском годинами - пересипати його з відерця в відерце, будувати піщані замки, тунелі, дороги для машинок, робити пасочки. Але тепер і вдома нескладно організувати справжню пісочницю, тільки для цього потрібно використовувати не звичайний пісок, а кінетичний. Виробники подбали, щоб ця сипуча речовина стала максимально зручною і безпечною для маленьких любителів ліплення і не доставляло зайвого клопоту їхнім батькам.

Кінетичний пісок для дітей: основні властивості та переваги

Наш інтернет-магазин пропонує кінетичний пісок, який за зовнішнім виглядом абсолютно не відрізняється від того, який можна побачити на пляжі. Однак ця речовина володіє зовсім іншими фізичними властивостями.
Якісний кінетичний пісок:

  • не розсипається;
  • не висихає;
  • не липне до поверхонь і рук;
  • абсолютно безпечний для здоров'я, його можна використовувати для занять з дітками від трьох років.

Працювати з кінетичним піском дуже зручно, за допомогою простих рухів він легко перетворюється в досить щільну, слухняну масу, яка за своїми характеристиками чимось нагадує пластилін або глину

Кілька причин кінетичний пісок купити

Відвідуючи магазин кінетичного піску, ви можете вибрати прекрасний подарунок для розвитку своєї дитини. Ігри з піском добре розвивають дрібну моторику рук, благотворно впливають на незміцнілу дитячу психіку, заспокоюють, допомагають забути про переживання, роблять малюка більш посидючим і уважним. Пісок нерідко використовується дитячими психологами в реабілітаційних центрах, адже ліплення - це чудовий спосіб позбутися дитячих неврозів різної тяжкості.
Як показує досвід, ігри з сипучою речовиною роблять дітей більш життєрадісними. А так як з кінетичним набагато легше будувати, ніж зі звичайним піском, малюк гарантовано отримає величезне задоволення від цього процесу. Дорослим теж буде корисно повозитися разом зі своїм чадом в імпровізованій домашній пісочниці. Така розвага чудово знімає стрес, втому і напругу, допомагає зблизитися зі своїми дітьми, весело провести сімейний вечір.
І що важливо, прибирати після таких ігор доведеться не більше, ніж після гри з конструктором з дрібних деталей, пазлами або мозаїкою. Після закінчення роботи потрібно всього лише скатати весь пісок в одну кулю, ігрова поверхня вийде абсолютно чистою.
При бажанні можна вибрати дитячий кінетичний пісок будь-якого кольору або придбати ігровий набір з піску різних забарвлень. В останньому випадку, щоб запобігти змішування кольорів краще використовувати спеціальні пісочниці.
Ви можете купити кінетичний пісок для дітей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 12