Холодне серце

Знайдено 45 товарів
Таблиця Список
Показано 32/45 товарів

Подарункові сертифікати

Холодне серце

Холодне серце

Незвичайно добрий, позитивний мультфільм "Холодне серце" не просто так полюбився тисячам маленьких телеглядачів в усьому світі, адже він допомагає усвідомити всю силу любові і відданої дружби. Тому якщо ви хочете, щоб у вашої дитини з'явилися вірні друзі в особі красуні Ельзи, тендітної Анни, чарівного Крістофера, сніговичка і тямущого оленяти Свена, вам варто звернути увагу на іграшки розділу "Холодне серце". 

Навіть сніг з льодом володіють магічною силою

Кожна дитина вірить у диво. Ось і Ельза відчула на собі, яке це володіти надприродними здібностями. Все, до чого торкається юна королева Ельза, миттєво перетворюється на лід. Тим не менш, багато дівчаток мріють, щоб в їхньому будинку оселилася лялька Ельза Холодне серце, купити таку іграшку варто тільки тому, що ця героїня вчить боротися зі своїми страхами, бути завжди відважною, контролювати свої емоції, бути спокійною і врівноваженою. Відходом у гори королева піклується про благополуччя своєї молодшої сестрички Анни, тобто вона показує, що іноді потрібно жертвувати своїм благополуччям заради своїх близьких людей.
Анна - імпульсивна й емоційна дівчина, яка іноді може здатися навіть безрозсудною. Відважна, завжди оптимістична і життєрадісна крихітка готова на все, аби повернути свою улюблену старшу сестричку в рідне королівство. Ганна та Ельза будуть ідеальним подарунком для сестричок, які іноді між собою сваряться. Ці дві ляльки будуть нагадуванням про те, що всупереч усьому рідні завжди залишаються найближчими людьми.

Холодне серце - іграшки, які дарують позитивні емоції

Для найменших любителів казок можна придбати милих плюшевих сніговичка Олафа і оленяти Свена. Такі фігурки стануть прекрасною розвагою для діток різного віку і прикрасять дитячу кімнату. Також якщо вас цікавить Холодне серце лялька співаюча, купити можна саме сніговика Олафа. Після натискання на кнопку Олаф, який мріє побачити літо, починає наспівувати мелодійну пісеньку, що викликає ще більший захват у малюків.
Спеціально для дівчаток випускають великі ігрові набори, до складу яких входять різні іграшки: ляльки, сані, карети, будинки, замки. Також для кожної героїні можна підібрати величезний гардероб модного одягу, так що подружкам ніколи не буде нудно під час занять з іграшками Холодне серце.
Все частіше у продажу з'являються товари для активного відпочинку з зображенням головних героїв дитячого фільму "Холодне серце". Тому якщо ваша дитина із завмиранням серця дивиться цей мультфільм, зверніть увагу на самокати, велосипеди Холодне серце, а також на набори для творчості і пазли, виготовлені в даній тематиці.

Оцінка статті
Голосів: 0