Настільний хокей

Знайдено 16 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Настільний хокей

 

 

Серед дітей великою популярністю користується настільна гра хокей. Люблять цю розвагу переважно хлопчики. Такий подарунок дозволить весело проводити час в колі рідних і друзів. Особливо він сподобається активним і азартних хлопцям.
Не тільки дітям, а й дорослим до душі грати в настільні спортивні ігри, тому покупка допоможе згуртувати родину, стане запорукою щирого і доброзичливого спілкування. Це допоможе дитині зайняти хороше місце в соціумі, бути впевненим у своїх силах і ніколи не опускати руки.

Про користь

Якщо ви хочете, щоб ваш хлопчик, граючи з новою іграшкою, отримував величезний заряд енергії, розвивав необхідні навички і риси характеру справжнього чоловіка, слід купити дитячий настільний хокей. Ця гра не тільки дуже цікава для дітей і дорослих, вона ще дуже корисна для інтелектуального і фізичного розвитку.
Отримавши в подарунок настільну гру, дитина має можливість тренувати:

 • кмітливість;
 • швидкість прийняття рішень;
 • координацію рухів;
 • зібраність і уважність;
 • терпіння;
 • вміння приймати поразки і радіти перемогам.

Аналог реального хокею максимально наближений до прототипу. Настільний варіант такий же динамічний та емоційний, тому можна сміливо влаштовувати домашні змагання, покликавши друзів дитини. Це відмінно розвиває комунікативні навички та вміння налагоджувати контакт.
За хокейним столом хлопчик дізнається, що таке тактика, збільшиться швидкість реакції, буде активно розвиватися дрібна моторика рук. Крім цього, за малюком не потрібно доглядати, адже у нього, захопленого грою, не буде часу на пустощі.

Вибираємо гру правильно

Сучасні виробники пропонують велику різноманітність продукції. Вона може відрізнятися багатьма характеристиками:

 • матеріал (дерево, пластик);
 • об'ємність фігурок;
 • звукові і світлові ефекти;
 • діагональ поля;
 • забарвлення і оформлення.

Це істотно ускладнює процес вибору і покупки товару. Купуючи настільний хокей, ціна на який багато в чому залежить від модифікації моделі, слід звернути увагу на деякі фактори.
Дуже важливу роль відіграє матеріал і його властивості. Не варто забувати і про якість самого виробу. Його міцності і екологічності. Це вбереже здоров'я дитини і дозволить максимально комфортно грати.
Розмір пристосування слід підбирати індивідуально, розраховуючи на те, скільки вільного місця у вашому будинку. Якщо ви хочете придбати великий стіл, але він напевно буде зайвим в дитячій, купіть розкладний варіант.
Вивчайте комплектацію і функціональність моделей. Деякі набори передбачають додаткові предмети - табло з рахунком, захисна панель та інше. Для більшої стійкості зупиніться на варіанті з ніжками.
Якщо ви вирішили придбати малюкові настільний хокей, інтернет-магазин Papuas.ua надає великий вибір наборів. Ми гарантуємо якість, довговічність і абсолютну безпеку продукції. Давайте створювати щастя вашої дитини разом.
Ви можете купити настільний хокей з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль , Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 9