Подарункові сертифікати

Катери на радіокеруванні

ру кат

У колекції іграшок вашого синочка ще немає катера? Тоді його обов'язково треба купити. Надзвичайний світ з радіокерованих кораблів різної конструкції пропонується на сторінках каталогу нашого магазину. Вони дивують і приємно вражають своїми надзвичайними можливостями.

Юному капітанові подаруйте судно його мрії

Своїми руками запустити на озеро або річку радіокерований катер, - хто ж з хлопчиків відмовиться від такого приємного проведення часу! Спостерігати за рухом корабля по воді, особливо коли він робить повороти, створюючи бризки - це ж справжнє щастя для дитини! При виборі іграшки важливо врахувати вік. Якщо дитина маленька, то допоможіть впоратися йому з керуванням човном. Він швидко зрозуміє, які кнопочки треба натискати, щоб вона рухалася. З часом він сам, як справжній капітан, управлятиме судном!
Водна іграшка здатна працювати в декількох режимах, вона може змінювати швидкість і напрямок руху. Можна купити катер на радіоуправлінні на подарунок хлопчикові - на День народження немає кращого сюрпризу. Перед тим, як почати використовувати такий транспорт, дорослий повинен вивчити інструкцію по експлуатації, виробники обов'язково додають такий документ до всіх товарів даної категорії. Проведіть інструктаж з дитиною. Перший час запускайте катер разом з сином, нехай гра проходить під вашим наглядом.

Види кораблів на радіокеруванні

Маленьким і юним капітанам від 3 до 16 років пропонуються катера на пульті управління різних видів і конструкції. Вони дуже привабливі на вигляд - це справжня водна техніка, тільки в зменшеному масштабі. Її так і хочеться потримати в руках і організувати з нею захоплюючу сюжетну гру. У продажу є:

  • Річкові лайнери;
  • Катери - швидкісні, морські, рятувальні;
  • Яхти з вітрилами;
  • Човни, в тому числі, підводні.

Виготовлені кораблики з міцного пластику, вони забезпечені пультом управління, який дуже простий у застосуванні для маленьких ручок дитини. Додаються до них також батарейки із зарядним пристроєм, підставка для іграшки.
Радіокерований кораблик стане улюбленою іграшкою хлопчиська, він буде дбайливо до неї ставитися, із задоволенням застосовувати для своїх розваг не один рік. Можна вибрати недорогу керовану модель, яка цілком влаштує за своїми технічними характеристиками і якістю, сподобається яскравим дизайном, схожістю з справжнім кораблем. У продажу магазину допускаються тільки сертифіковані товари, які безпечні для дітей. Виробники дають на них гарантію.
Надбанням вашого синочка може стати човен на радіокеруванні - сучасне судно, яке здатне розвивати велику швидкість. Пульт керування допоможе керувати такою водною технікою. Купівля радіокерованого корабля буде дуже зручною і комфортною, якщо ви скористаєтеся послугою дитячого магазину іграшок Papuas.ua.
Ви можете купити катер на пульты керування з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1