Каталки-толокари

Знайдено 58 товарів
Таблиця Список
Показано 32/58 товарів

Подарункові сертифікати

Каталки-толокари

толокар

Любов до техніки у малюків проявляється з перших місяців життя. І правда, як можна не звернути увагу на щось велике, дзижчить і таке дивовижне? А з першими кроками з'являється можливість не лише спостерігати за справжніми автомобілями, а стати власником особистого засобу пересування, який називається дитячий толокар.

Машинка-каталка - найкращий спосіб зайняти дитину на прогулянці

Багато мам знають, як важко зайняти малюка, який ще погано стоїть самостійно на ногах, але в той же час відмовляється спокійно сидіти в дитячій колясці. Якщо у вашої дитини почався такий період, прийшов час купити машинку-каталку. Розглядаючи каталки для дітей, зверніть увагу на моделі з ручкою, за допомогою якої дитя буде пересуватися і пізнавати світ на своїх двох, без підтримки мами. Пройде зовсім небагато часу, і ваш малюк навчиться самостійно сідати на свій засіб пересування і відштовхуватися ніжками від землі. Саме так сучасні дітки вперше усвідомлюють вплив прикладених зусиль на результат - чим більше працюєш, тим швидше їдеш, а значить, щоб дістатися до мети швидко, потрібно активно перебирати ніжками.

Які бувають чудомобілі?

Сучасні виробники випускають каталки на будь-який смак. Для щоденних прогулянок підійде звичайна машинка-толокар, ціна на яку порадує покупця. Але можна також порадувати свого малюка зменшеною копією справжнього джипа з великими колесами або придбати штовхач у вигляді тваринки, мотоцикла, великого жука, від такої покупки ваше дитя точно буде в захваті!
Якщо ваша дитина ще зовсім нестійко тримається в сидячому положенні,  для нього можна придбати каталку із захисним поручнем, який не дає дитині впасти.
Найважче під час вибору чудомобіля - це визначитися з його кольором. Моделі можуть відрізнятися між собою, як за забарвленням, так і по оригінальній конструкції, так що незалежно від того, яку саме машинку ви оберете, навряд чи ви зустрінете на дитячому майданчику ще хоча б одну таку ж.
Практично у всіх толокар є зручний ящичок під сидінням, в який дитина може заховати іграшки, які неодмінно йому знадобляться під час прогулянки.
Оригінальні та дуже яскраві чудомобілі, інтернет-магазин пропонує в великій кількості, сьогодні є практично у будь-якого малюка. Діти, у яких є великі машини, збираються разом, влаштовують між собою змагання, обмінюються ними на час, одним словом, весело проводять час.
Ви можете купити дитячий толокар з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1