Каталки

Знайдено 114 товарів
Таблиця Список
Показано 32/114 товарів

Подарункові сертифікати

Каталки

каталки

Іграшка каталка - улюблена малюками річ. Хлопчики та дівчатка з величезним задоволенням грають з ними. У магазинах Ви зможете знайти безліч різних модифікацій. Весь механізм каталки заснований на тому, що під впливом сили малюка, починають обертатися колеса й іграшка рухається.
Каталки для дітей діляться на два основних види. Перші забезпечені жорсткою ручкою, спираючись на яку дитина котить іграшку перед собою. Другі - на мотузці або шнурі, і їх малюк тягне за собою. І ті й інші завжди яскраві, барвисті й привертають до себе увагу дітлахів. Всі каталки виконані з якісних матеріалів, найчастіше це деревина або пластик.

Каталки з ручкою

Дитяча каталка з ручкою підійде навіть для зовсім маленьких діток. Її можна використовувати, як тільки малюк починає більш менш усвідомлено стояти на ногах і пересуватися. Така іграшка стане відмінним помічником при ходьбі. Спираючись на неї, дитина буде впевненіше робити перші кроки. Відмінним варіантом для такого випадку стануть каталки-ходунки. У них велика площа опори, тим самим вони більш стійкі та захищені від перевертання, а малюк від падінь. Каталки на паличці можуть бути дерев'яні або пластикові. Мати довільну, абстрактну форму або ж бути виконаними у вигляді різних тварин, героїв мультфільмів, техніки. Цікавим варіантом є каталки з ручкою, які при русі обертаються, наприклад, різноманітні пірамідки, каруселі, пальми.

Каталки на мотузці

Іграшки каталки на мотузці більше підходять для малюків, які прекрасно тримаються на ногах. Зазвичай дітям подобається пересуватися, змінюючи швидкість, і спостерігати при цьому за рухом іграшки, яка котиться слідом. Каталка дерев'яна на мотузці часто виконана у вигляді домашніх вихованців - собачок, кішок, пташок. Хлопчикам подобаються каталки - машинки, літаки, паровози та ін.

Каталки з додатковими функціями

Як і інші іграшки, каталки мають безліч додаткових функцій, які роблять їх ще більш цікавими й привабливими для дітей. У захоплення приведе малюків музична каталка, яка видає веселі мелодії при пересуванні, або при натисканні певних кнопок. Каталка розвивальна допоможе вивчити кольори, геометричні фігури, навчить розрізняти форми та розміри, послужить для розвитку спритності. Популярна зараз і каталка сортер, яку можна використовувати за прямим призначенням при ходьбі, або грати з нею сидячи, розкладаючи фігурки по відповідним отворам.
Вашому малюкові неодмінно сподобається іграшка каталка. Ми пропонуємо величезний вибір на будь-який вік, смак і гаманець. У нашому магазині Ви знайдете каталки з ручками та на мотузках, дерев'яні та пластикові. Різноманітний асортимент форм - качечки, черепашки, паровозики, машинки, зайчики, собачки, гусениці, метелики. Ви, безсумнівно, відшукаєте те, що буде до душі дитині.
Ви можете купити музичну каталку з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1