Картонні пазли

Знайдено 483 товари
Таблиця Список
Показано 32/483 товарів

Подарункові сертифікати

Картонні пазли

картонные_пазлы

Пазл картонний, мабуть, найпоширеніший різновид цієї категорії дитячих товарів. Перші пазли, що з'явилися в широкому доступі, були зроблені саме з картону. Вони швидко стали популярними - люди знайшли в них масу плюсів при цілком доступній ціні і великому тематичному розмаїтті.
Пазли з картону припали до душі, як дітям, так і дорослим. Збирати їх корисно, оскільки відбувається вплив на всі мозкові центри - розвиток і поліпшення дрібних рухових навичок, вдосконалення просторового мислення, тренування для пам'яті, сприйняття і логічне мислення. При цьому складання пазлу ще й дуже цікаве. Різноманітність картинок і сюжетів, представлених на пазлах, мабуть, підкорить навіть найвимогливіших покупців.
Картон - відмінний матеріал для виробництва пазлів, такі легко збираються, займають мало місця, зручні при транспортуванні й абсолютно травмонебезпечні. Щільний картон не мнеться і не ламається навіть при частому використанні, тому пазли мають тривалий термін експлуатації.

Класичні пазли

Такі складаються з дрібних частин і збираються зазвичай на столі або будь-якій інший рівній поверхні. Розміри вельми різноманітні - від маленької картинки на половину альбомного листа, до величезних картин, що займають часом половину кімнати. Великі пазли залучають і заворожують, викликаючи особливий інтерес у дітей. Цілком варто купити пазли 3000 елементів і зібрати їх разом зі своєю дитиною. І Ви, і він точно залишитеся в захваті.

Підлогові пазли

Пазли, призначені для збірки на підлозі, відрізняються великими розмірами та дуже великими деталями. Діти люблять використовувати їх в якості майданчика для гри з улюбленими іграшками. Такі пазли для дітей 4 років і старше чудово підійдуть для самостійних занять.
Всі пазли вражають величезною кількістю тематичних і сюжетних ліній. Пазли картинки пропонують збирати сцени з улюблених казок і мультиків, портрети мультиплыкаційних героїв і відомих людей, зображення тварин, птахів, різних рослин, різноманітні види техніки - всього не перерахуєш. Цікаві пазли для дівчаток 5 років і старше - це феї, принцеси, карети, палаци. У хлопчаків в незаперечному пріоритеті тачки пазли, літаки, роботи й модні технічні штуки. Відмінним подарунком може стати пазл, що дозволяє створити об'ємну збірну модель - це можуть бути будівлі, автомобілі, кораблі, зброя.
Не можна не сказати про те, що картонні пазли також грають і навчальну роль. З їх допомогою можна вивчати послідовність предметів, поняття протилежності й подібності, освоювати масу корисних навичок.
Який пазл Ви оберете - класичний або підлоговий, міні пазл або величезний на 3000 деталей, настільний або ж об'ємний - справа Ваша. Ми лише пропонуємо Вам придбати в нашому магазині якісні пазли, ціна яких здатна приємно здивувати!
Ви можете купити пазли з картону з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне , Дніпродзержинськ, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1