Картки Домана

Знайдено 293 товари
Таблиця Список
Показано 32/293 товарів

Подарункові сертифікати

Картки Домана

 

Багато батьків хочуть виховати якщо не генія, то дуже розумного і кмітливого малюка. Як показує досвід всесвітньо відомого лікаря Домана, це можливо, але мамі і татові доведеться докласти деяких зусиль.

Що потрібно для навчання за системою Домана

Головний інструмент для роботи педагога - розвиваючі картки Домана. Їх правильне використання тренує один з найважливіших органів дитини - мозок. Картки Домана купити в інтернет-магазині можна різні, з їх допомогою ви зможете навчити свого малюка читати, рахувати, також у ваших силах допомогти йому засвоїти потрібну інформацію (наприклад, вивчити породи собак, назви музичних інструментів, ознайомитися з найвідомішими пам'ятками світу тощо). У результаті занять за методикою Домана дитина зможе прекрасно орієнтуватися в різних сферах життя, йому буде простіше засвоювати інформацію на уроках у школі, він буде по праву вважатися інтелектуалом.
Варто відзначити, що для всебічного розвитку необхідно картки Домана купити різної тематики. Не варто обмежуватися вивченням тільки фруктів і букв, адже в світі ще стільки цікавого. Тим більше що читання краще вчити, використовуючи не букви, а спеціальні картинки зі складами і словами, а рахувати за системою Домана вчаться за картками з крапочками і т.д.

Як обрати картки, які будуть цікаві дитині

Найменшим потрібно підібрати прості картинки зі знайомими і зрозумілими предметами, зображеними на білому фоні. Це можуть бути овочі, фрукти, домашні тварини тощо. Діткам старше двох років можна запропонувати більш складні завдання - серію карток про цікаві факти та місця на планеті, екзотичних тварин, види транспорту, професії та картки для читання або рахування. Головне стежити, щоб дитині було цікаво, адже якщо йому стане нудно, уроки можна вважати марними.
Варто неодмінно врахувати інтереси самої дитини і відповідно до них підібрати матеріали для занять. Якщо хлопчик на вулиці із завмиранням серця дивиться на проїжджаючі поряд машини, йому слід придбати набір з різними видами техніки або марками автомобілів, а ось дівчинці-модниці неодмінно варто купити картки з різними видами одягу для вивчення англійської мови. Після того, як дитина зацікавиться процесом гри, можна вводити і інші теми для занять.
Якщо вас зацікавила методика Домана, обов'язково зверніть увагу на картки з фактами. Крім звичних картинок там можна прочитати цікаву інформацію про конкретний предмет або об'єкт. Дитина не просто буде запам'ятовувати зовнішній вигляд і назву досліджуваного зображення, а й розширювати свій кругозір.
Ви можете купити картки домана з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 16