Назад

Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.

Артикул
2100064096051
Бренд
Вундеркінд з пелюшок
Вік
від 12 місяців

Є в наявності

100 грн
Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.
Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.
Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.
Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.
Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.
Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.
Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.
Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.

Опис товару

Набір «Вундеркінд з пелюшок. Моє перше лото» - захоплююча навчальна гра. Підбираючи яскраві картинки, діти не тільки запам'ятовують їх назви і написання, але і тренують дрібну моторику пальчиків. Крім того, гра розвиває інтелект, увагу і фотографічну пам'ять. У набір увійшли 10 пар карток, кожна з яких містить 6 картинок. Всі картинки - яскраві, барвисті, розподілені по самим зрозумілим для малюка темам: іграшки, їжа, одяг, взуття, інтер'єр, меблі, дитячі предмети, аксесуари.

 • Матеріал: якісний картон.

Комплектація

 • 10 ігрових полів;
 • 60 карток;
 • інструкція.

Лото також можна використовувати для наступних ігор:

 • Розкладіть перед дитиною 4 картки, три з яких належать до однієї групи, а четверта - до іншої. Попросіть знайти зайву. Поступово ускладнюйте завдання.
 • Покажіть малюкові одну картинку і попросіть знайти в будинку і показати (або принести) такий же предмет.
 • Обговоріть з малюком, які ще картинки по темі одяг, їжа, іграшки і т.д. не ввійшли в лото. Запропонуйте малюкові назвати або показати такі об'єкти.
 • Розкладіть перед дитиною 6 добре знайомих карток і попросіть закрити очі. Потім заберіть або замініть одну картку і запитайте, яка картка зникла або змінилася.
 • Узагальнення та класифікації. Змішайте картки з декількох категорій і попросіть дитину розкласти їх в правильні стопки. На першому етапі не варто змішувати картки більш, ніж двох категорій. Залежно від віку малюка і його рівня розвитку можна почати з легкого (наприклад, змішати меблі та їжу) або важкого завдання (меблі і предмети інтер'єру). По мірі освоєння дитиною даного уроку, кількість карток і категорій слід поступово збільшувати. Верхньої межі немає!
 • Гра в слова. З усіх 60 карток дитина повинна знайти ті, на яких зображені предмети на задану букву. Наприклад, на букву «К»: книга, кубик, крісло, кіт, коляска, килимок, кросівки, конструктор і так далі.
 • Логічний поїзд. Виберіть будь-яку картку і покладіть її в голові поїзда. Потім попросіть малюка знайти із запропонованих вами 10 карток одну, яка логічно пов'язана з першою карткою, і пояснити цей зв'язок (наприклад, обидва об'єкти одного кольору чи форми, одного призначення, зроблені з одного матеріалу, обидва об'єкти можна надягти або обидва відносяться до їжі і т.д.) Продовжуйте будувати поїзд, поки картки не закінчаться. Найважче знайти логічний зв'язок у останніх карток, допоможіть своїй дитині.
 • Характеристики. Викладіть багато карток і попросіть дитину відбирати ті з них, що підходять під поставлені вами питання. Наприклад, що буває кругле? Зелене? Довге? Пухнасте? Тверде? Квадратне? Синє? Смачне? Що з цього є у нас вдома? В холодильнику?
 • Мемо. Гра для дітей від 3-х років, два і більше учасників. Розріжте великі картки на 6 частин, у вас вийшло 60 пар картинок. Виберіть 20-60 парних картинок (в залежності від віку учасників) і грайте за правилами гри «Мемо». Всі картинки розкладаються на столі обличчям вниз, і гравці по черзі перевертають по дві картинки, намагаючись зібрати пару. Якщо перевернута пара - гравець забирає її собі і зберігає за собою хід. Непарні картинки знову перевертаються і хід переходить до наступного гравця. В кінці гравці рахують очки - одна зібрана гравцем пара - одне очко. Перемагає той, у кого більше очок.
 • Магазин. Зберіть м'які іграшки, які у вас є, це - покупці. Продавець - дитина, розкладіть перед нею 6 карток однієї категорії, наприклад, їжу. Прийшов в магазин Мишко і хоче купити собі морозиво, а за ним біжить мишеня - хоче купити сиру, а ось і лялька Маша йде, їй неодмінно потрібна цукерка і т.д. Граючи в цю гру, виховуйте у вашій дитині, крім знань, і почуття ввічливості. Коли нова іграшка приходить в магазин, вона завжди повинна привітатися з вашою дитиною, щось купуючи, повинна говорити «дай, будь ласка», а при отриманні товару говорити «спасибі». Ці слова повинні звучати постійно, тоді ваш малюк мимоволі буде вживати ці «чарівні» слова в своїй промові без вашого нагадування, викликаючи в вас почуття гордості. Грати в цю гру потрібно весело, з азартом, намагаючись говорити різними голосами від імені всіх іграшок. Дана гра покаже вам, що вже освоїла ваша дитина, а над чим потрібно ще попрацювати. Також в даній грі ваша дитина ні за що не здогадається, що ви перевіряєте її знання (діти цього не люблять), а, навпаки, незабаром гра в «Магазин» стане її улюбленою грою. Якщо в даній грі дитина щось плутає і «продає не той товар», ні в якому разі НЕ сваріть її, а весело скажіть: «Ні, не треба мене (Мишка) обманювати, це не сир, а хліб, а я дуже хочу саме сир»і покажіть потрібну картинку.

На думку американського лікаря Глена Домана, засновника "Інституту прискореного розвитку дитини", таке навчання (навіть по 5 хвилин в день) стимулює розвиток різних відділів головного мозку, завдяки чому у дитини формується фотографічна пам'ять, дитина розвивається значно швидше за ровесників і від народження відкриває для себе світ енциклопедичних знань. Головне, в чому Доман, безперечно, правий, це те, що чим менша дитина, тим краще вона засвоює будь-які нові для неї знання. Потрібно встигнути скористатися цим!

У лото можуть грати як дорослий з дитиною, так і діти - від 2 до 10 чоловік. Для дітей від 1 року.

Тип розвитку

 • Розвиток мовлення та читання

Характеристики

Артикул 2100064096051
Назва Картки Домана Лото "Моє перше лото" на рос.
Бренд Вундеркінд з пелюшок
Вік від 12 місяців
Методика Доман
Формат Лото
Мова Російська
Вид картки Не ламіновані

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?