Назад

Картки Домана "Абетка" на рос.

Артикул
4612731630935
Бренд
Вундеркінд з пелюшок
Вік
0+

Є в наявності

160 грн
Швидке замовлення

Умови доставки

по Києву: 35 грн.
в регіони: 35 грн.
Детальніше
Оцінити товар
Картки Домана "Абетка" на рос.
Картки Домана "Абетка" на рос.
Картки Домана "Абетка" на рос.
Картки Домана "Абетка" на рос.
Картки Домана "Абетка" на рос.
Картки Домана "Абетка" на рос.
Картки Домана "Абетка" на рос.
Картки Домана "Абетка" на рос.

Опис товару

Набір «Вундеркінд з пелюшок. Абетка»містить 34 картки з зображеннями букв і об'єктами на дані букви. 340 цікавих фактів! 204 завдання! Перегляд таких карток дозволяє дитині швидко засвоїти назви букв, запам'ятати, як вони пишуться, розвиває у нього інтелект і формує фотографічну пам'ять.

  • Матеріал: якісний картон.
  • Розмір карток: 16,5 х 19,5 см.

Комплектація

  • 33 літери;
  • картка «абетка»;
  • докладна інструкція.

Оберіть час, коли дитина сита, бадьора і весела. Візьміть 5 карток, посадіть малюка перед собою і з посмішкою починайте показ, швидко змінюючи картки та чітко вимовляючи назву букви і картинки. Один показ займе у вас 10 секунд (по 2 секунди на кожну картку). Повторіть заняття кілька разів на день в залежності від бажання і настрою дитини. На наступний день повторіть кілька разів основне заняття. Додайте новий набір з 5 карток - і знову покажіть дитині кілька разів протягом дня. Далі видаляйте по одній картці з кожного вивченого протягом 5 днів набору і замінюйте її новою. Робіть так з кожним набором і робіть це кожен день. В кінці кожного заняття обов'язково похваліть малюка і скажіть, як сильно ви його любите.

Після того як малюк засвоїть назви карток, ви можете перейти до вивчення базових фактів, написаних на звороті. Показуйте дитині картки, читаючи по одному факту до кожної букви. При наступному показі читайте наступний факт і так далі. Коли факти закінчаться, з картками можна грати. Для цього виберіть з кожної картки одне завдання і попросіть дитину його виконати. Якщо завдання виявиться занадто складним, пропустіть його або допоможіть своїй дитині. Крім виконання завдань, картки можна використовувати для таких ігор:

  • Розкладіть перед дитиною 5 добре знайомих карток і попросіть закрити очі. Потім заберіть або замініть одну картку і запитайте, яка картка зникла або змінилася.
  • Покладіть перед малюком 3 картки з комплекту «Алфавіт» і одну картку з будь-якого іншого набору «Вундеркінд з пелюшок». Попросіть дитину знайти зайвий об'єкт.
  • «Лото». Роздайте дітям по 6-10 карток. Називайте різні числа, питаючи: «У кого є буква ...?» Виграє той, хто правильно покаже всі картки з званими буквами.

Це - короткі рекомендації, більш детальну інформацію про користування картками та інші ігри ви знайдете в книзі О. Башкової "Як виростити вундеркінда". Успіхів вам!

Для дітей від 12 місяців до 8 років.

Тип розвитку

  • Розвиток мовлення та читання

Характеристики

Артикул 4612731630935
Назва Картки Домана "Абетка" на рос.
Бренд Вундеркінд з пелюшок
Вік 0+
Методика Доман
Формат Великі картки
Мова Російська
Вид картки Не ламіновані

Залишити відгук

Як ви оцінюєте товар?