Подарункові сертифікати

Качалки

качалки

Дитяча качалка - улюблена іграшка дитинства. Кожен пам'ятає прекрасні моменти, коли уявляючи себе лихим наїзником, у своїх фантазіях мчав вдалину. Сучасні варіанти качалок надають покупцям свободу вибору. У магазинах представлені моделі різні за формами та розмірами, матеріалами і забарвленням.
Качалка для дітей - це іграшка, яка поєднує в собі кілька функцій. Саме тому діти люблять їх. Всі хлопці люблять качатися незалежно від віку і статі. Вони подовгу можуть сидіти на улюбленій качалці, отримуючи задоволення і захоплення від самої дії. Також вони можуть розгойдувати на ній своїх іграшок, адже малюки дуже люблять наслідувати дорослим і няньчитися з ким-небудь. Тут об'єктом турботи стають м'які ведмедики і зайці, улюблені ляльки і роботи. Саджаючи їх на качалку, дитина із задоволенням продовжує гру.
Іграшка качалка може бути виконана з різноманітних матеріалів. Найчастіше можна зустріти дерев'яні та пластикові варіанти.
Дерев'яні качалки

Дерев'яний кінь качалка - це класика жанру. Ось уже кілька десятиліть він впевнено займає лідерські позиції в списку улюблених дитячих іграшок. Звичайно, минав час, і ця іграшка видозмінювалася, удосконалювалася, але як і раніше залишалася в дитячих серцях. Качалки, виготовлені з деревини міцні, екологічно чисті і невибагливі у використанні. Пофарбовані натуральними фарбами, вони приваблюють своєю яскравістю і красою. Найчастіше дерев'яні качалки виготовляють у формі яких-небудь тварин. Крім всесвітньо відомих конячок, широкого поширення набули корови, бички, слоники. Всі качалки з дерева мають стійкі полози, зручні ручки і надійні сидіння. Ви можете бути впевнені, що Ваш малюк в безпеці.
Останнім часом все більш популярними стають дерев'яні качалки, обтягнуті м'якими тканинними матеріалами і максимально наближені до образу тварин. Так, пухнасті конячки з густою гривою дуже подобаються малюкам - їх можна погладити і потріпати, як справжніх!

Пластикові качалки

Качалки з пластику - яскраві, маловагі і невибагливі у використанні. Їх легко може пересунути навіть дитина, а в разі забруднень очистити таку іграшку простіше простого - її можна протирати або мити водою. Їх теж випускають у формі собачок, слоників, равликів, а також стилізують під різноманітні автомобілі, літаки та іншу техніку.

Додаткові функції качалок

Магазин дитячих качалок пропонує різні вдосконалені модифікації качалок. Популярністю користуються музичні качалки. Ви можете купити іграшку з набором веселих дитячих мелодій, або ж віддати перевагу варіантам, які імітують звуки тварин. Також часто для малюків вибирають качалки-каталки, які додатково мають коліщатку. Це дуже зручний варіант, оскільки поєднує в собі дві функції.
Ви можете купити іграшку качалку з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1