Jungle Gym

На жаль, на даний момент відсутні відповідні товари.

Подарункові сертифікати

Jungle Gym

Jungle Gym

Більшість хлопців виявляють надмірну активність на свіжому повітрі. Щоб не знімати малюка з чергового дерева багато батьків замислюються про спеціально пристосовані дитячі майданчики, які б забезпечували потребу дітей в енергійних іграх на вулиці із застосуванням різноманітних канатів, горизонтальних площадок, підвісних містків та інших цікавих рішень. Такий асортимент продукції знаходиться в каталозі торгової марки Jungle Gym. Компанія представляє дерев'яні вироби європейського зразка.

Історія

Джангл Джим - німецька компанія-виробник з довгим послужним списком. Асортимент підприємства складається з високоякісних ігрових комплексів для маленьких непосид.

Виробництво розпочалося в Німеччині в середині дев'яностих. Майже відразу після виходу на світовий ринок, в 1994, великі продажі стали свідчити про зростаючу популярність бренду. Довіра споживачів зростала з кожним купленим екземпляром.

У 1999 році кропітка праця розробників компанії принесла відмінні результати - був запатентований унікальний тип з'єднання деталей. До цього дня для збірки використовується кронштейн, що забезпечує надійність, а значить, - безпеку конструкції. Цей же елемент дозволяє істотно знизити вартість продукції, прискорити та спростити етап збірки.

Асортимент

Попри невелику категорію товару, з яким працює Jungle Gym, кількість продукції, запропонованої виробником, велика. Широкий барвистий каталог дозволяє підібрати варіант для кожного конкретного випадку і надовго забезпечити щастя дитини.

Основна частина товару - збірні конструкції для дитячих ігор з окремими модулями:

  • гойдалки;
  • пристосування для лазіння;
  • дерев'яні будиночки;
  • гірки;
  • укомплектовані набори.

Можна замовити відразу повний ігровий варіант або ж зробити бажану добірку, побудувавши ціле місто пригод.

Особливості продукції

Для виробника в пріоритеті залишається бездоганна якість виробів. Товари під брендом Jungle Gym відрізняються безпекою. Ця характеристика досягається декількома шляхами:

  • використання екологічних матеріалів - дерева, лаку;
  • забезпечення надійності збірки - застосування перевірених кріплень, сумісність деталей;
  • контроль основних характеристик продукції на всіх етапах виробництва і тестування партії на міцність, стійкість.

Завдяки модульності ігрові майданчики з Jungle Gym можна зробити максимально функціональними, підточити конструкцію під інтереси конкретного непосиди... Кожні батьки в залежності від кількості місця у дворі або на дачі здатні поставити невеликий будиночок або побудувати ціле село, підбираючи додаткові модулі.

Бренд відрізняється неабиякою розвивальною властивістю. Разом з цікавістю проведеного на майданчику часу продукція гарантує вірне формування опорно-рухового апарату, підтримання фізичної форми дітей, поліпшення уважності й кмітливості.

Багато шибеників з усіх куточків планети вже оцінили німецьку якість, зручність використання і цікавість майданчиків Jungle Gym, хоча і називають це набагато простіше - цікава гра.

Оцінка статті
Голосів: 0