Інтерактивні тварини

Знайдено 68 товарів
Таблиця Список
Показано 32/68 товарів

Подарункові сертифікати

Інтерактивні тварини

животные

Всі дітки люблять собачок. Адже ці створення такі милі, ласкаві, пухнасті, а ще вони люблять виляти хвостиком, коли їх гладять. Напевно, немає жодного малюка, який не просив би своїх батьків купити маленького песика, з яким можна було б виходити на прогулянку і спати в обіймах.
Звичайно, можна довго пояснювати своєму чаду, що собака - це велика відповідальність, що ця істота потребує догляду і турботи, але навряд чи подібні доводи переконають маленького любителя тварин. Тому багато батьків вирішують, що іграшка інтерактивна собака є кращим виходом з даної ситуації.

Що вміє інтерактивний пес?

Таке щеня вміє робити практично все, що робить справжня собачка. Тільки дресувати його не потрібно. Він із задоволенням гавкає, чарівно поплескуючи вушками, дає лапу, стає на задні лапки, стрибає, а після команди "Пора спати" мирно хропе.
Так що якщо вашому малюку потрібен справжній друг, для цих цілей краще всього підходить кмітливе інтерактивне щеня, купити якого можна в нашому інтернет-магазині.

Якого песика краще вибрати?

Сучасна собачка-іграшка, яка розмовляє неодмінно повинна бути стильною і модною. Нерідко в комплекті з милим створінням йде спеціальна сумочка, в якій вона буде прогулюватися разом зі своєю маленькою господинею. Собачка в сумочці - іграшка, з якою дуже зручно відправлятися в будь-яку поїздку, адже дитині не буде нудно в дорозі з такою кумедним істотою.
Всі інтерактивні собаки відрізняються між собою як за зовнішнім виглядом, так і за характером. Є песик, який із задоволенням погуляє в сиру погоду, адже у нього наряд зшитий зі спеціального водонепроникного матеріалу. Але серед інтерактивних друзів зустрічаються також гламурні собачки, які віддають перевагу одягу яскравих відтінків, а на вулицю вони згодні вийти тільки коли світить сонечко, а тротуар ідеально сухий. Тому до вибору іграшкового вихованця для малюка варто підходити серйозно.
Дівчинці може сподобатися собака, якій можна робити зачіски. Адже яка маленька принцеса не мріяла зробити стильну укладку своєму домашньому улюбленцю? А цей пухнастик абсолютно не проти стати манекеном для подібного роду експериментів, він не стане гарчати на свою господиню і вже тим більше не буде її проганяти, кусати.
Інтерактивна собачка, ціна на яку є набагато нижчою, ніж на живого вихованця, допоможе розвинути у дитини почуття відповідальності й дружньої якості. Завдяки такій іграшці батьки зможуть зрозуміти, чи готовий малюк до появи справжнього пса: якщо чадо відмовляється кожен день гуляти з інтерактивним любителем, то навряд чи варто заводити живого песика.
Ви можете купити іграшки інтерактивні для дівчат з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2