Інтерактивні ляльки та пупси

Знайдено 18 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Інтерактивні ляльки та пупси

куклы

Якщо ви шукаєте подарунок для дівчинки на свято або просто хочете порадувати свою малечу, то краще рішення - купити ляльку. Інтерактивні іграшки можуть бути представлені у вигляді ляльок або пупсів, м'яких і пластикових моделей, з аксесуарами на кшталт ліжечка, посуду, будиночка з меблями та іншими речами.
Такі презенти дуже подобаються дітям, оскільки гра з ними максимально наближається до реальності. Навички, набуті дівчатками в процесі догляду за лялькою, знадобляться їй у дорослому самостійному житті.

Інтерактивна лялька чи пупс, який розмовляє - найкращий подарунок малятку

Не можна уявити дитинство дівчинки без ляльки. На кому ж відточувати свої материнські навички, як не на улюбленій іграшці. Інтерактивні моделі дуже реалістичні, можуть видавати різні звуки, залежно від свого "настрою", сигналізувати дівчинці про неправильний догляд або просто спілкуватися з малюком, розвиваючи комунікативні навички.
Ті, що говорять іграшки стануть відмінним інвентарем для сюжетно-рольових ігор, так необхідних для розвитку дитини. Вони сприяють формуванню почуття відповідальності, ощадливості, розвивають тактильну чутливість і зорове сприйняття.

Як вибрати інтерактивну ляльку?

При купівлі іграшки малюку використовується звичний шаблон: хлопчикам подобаються машинки та солдатики, а дівчаткам - ляльки, набори посуду, прикраси та інші «жіночі» речі. З раннього віку потрібно розвивати почуття відповідальності за когось, вчити доглядати й проявляти турботу. Дівчата, у яких в дитинстві була лялька, будуть знати, як важливі для дитини увага та допомога. Тому без такої іграшки ніяк не обійтися. Але якою має бути «ідеальна» лялька? Адже важлива не тільки безпека виробу, але і його розвивальні властивості. А якщо подарунок буде не цікавий малятку, то і грати з ним вона не буде.
Серед усього розмаїття ляльок, найцікавішим та оригінальним залишається інтерактивний варіант. Такі іграшки можуть:

  • говорити - розповідати віршики чи співати;
  • моргати;
  • плакати чи сміятися;

Інтерактивний пупс не дасть занудьгувати дитині, адже його можна годувати, садити на горщик, укладати спати. А це так цікаво. І головне - дає можливість відчути себе старше.
Музична лялька відмінно піднімає настрій і розвиває слух. Іграшки, що співають, дуже подобаються дівчаткам різного віку, тому сміливо купуйте такий подарунок на день народження чи Новий рік.
Важливими чинниками залишаються якість та безпека для здоров'я дитини. Для зовсім маленьких діток краще вибирати м'якотілі моделі без дрібних деталей, для доросліших маляток підійдуть ляльки з якісного пластику або інших матеріалів. Дівчаткам старше 3 років дуже важливий зовнішній вигляд іграшки, тому уважно вибирайте дизайн, враховуючи симпатії дівчинки.
Інтернет-магазин Papuas.ua надає великий вибір товарів для дітей, в їх число входить інтерактивна лялька, ціна на яку оптимально співвідноситься з якістю. Зробіть життя вашого малятка цікавіше.
Ви можете купити інтерактивного пупса з доставкою по всій Україні: Київ, Вінниця, Харків, Дніпропетровськ, Бровари, Одеса, Ніжин, Запоріжжя, Львів, Червоноград, Кривий Ріг, Миколаїв, Біла Церква, Івано-Франківськ, Маріуполь, Первомайськ, Полтава, Ужгород, Чернігів, Черкаси, Суми, Хмельницький, Нікополь, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Тернопіль, Луцьк, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1