Ігри з їжею і посуд

Знайдено 132 товари
Таблиця Список
Показано 32/132 товарів

Подарункові сертифікати

Ігри з їжею та посуд

посуда

Діти бачать, що мама проводить на кухні цілі дні, займаючись приготуванням перших страв, випічки і іншої смакоти. А так як всі малюки люблять наслідувати своїх батьків, вони також намагаються всіляко повторювати всі дії мами під час гри. Звичайно, можна довірити дитині свій кухонний інвентар, але навіщо, якщо можна купити іграшковий посуд.

З яких предметів складаються набори іграшкової посуду

У дитячих ігрових наборах є все необхідне для створення на імпровізованій кухні будь-яких кулінарних шедеврів: каструлі, сковорідки, чайники, виделки та ложки, тарілки, лопатки і багато іншого. Також нерідко у складі комплекту йде певна побутова техніка та пластмасові продукти (овочі, фрукти, яйця, сир, хліб, інгредієнти для суші тощо). Не обов'язково купувати все відразу, можна спочатку купити іграшковий посуд в інтернет-магазині, а після, коли маленький шеф-кухар всерйоз зацікавиться кулінарією, зробити замовлення на продукти або побутову техніку.
У кожної дівчинки має бути свій барвистий сервіз, з яким можна влаштувати веселі посиденьки з кращими подругами, як це робить мама і бабуся.
Для зберігання продуктів і всього необхідного для кухні зручніше використовувати спеціальний візок, сумку-сітку або кошик. Так кухонний інвентар не втратиться серед інших іграшок і його можна буде брати на дачу або до бабусі.

Який дитячий посуд найзручніший у використанні

Іграшковий посуд для дівчаток може виготовлятися з пластику, металу, кераміки та дерева. Найбільш поширеними є пластикові іграшки, так як вироби з цього матеріалу виходять досить міцними, їх можна мити миючими засобами. Пластикова посудка ідеально підходить для ігор на природі, дівчинка буде її виносити в пісочницю, влаштовувати з подружками пікнік. Також ці іграшки можна брати на пляж, в ванну.
Дерев'яний дитячий посуд коштує недешево, але грати з ним одне задоволення. Справа в тому, що поверхня дерева має своєрідну неоднорідну структуру, відчути яку можна тільки при дотику. Крім того, іграшковий кухонний інвентар з дерева є точною копією сьогодення, а значить, дівчинка зможе відчути себе зовсім дорослою.
Металевий посуд виглядає вражаюче. Але якщо грати з такими іграшками на вулиці, вони дуже скоро втратять свій первинний вигляд.
Кераміка коштує недешево і в разі необережного поводження може розбитися, тому такі сервізи варто купувати дорослим дівчаткам (від 5 - 6 років).
Маючи необхідний кухонний інвентар, діти зможуть грати в будь-які сюжетно-рольові ігри (наприклад, дочки-матері), а також організовувати овочеву лавку або "відкрити" своє кафе. Не варто думати, що подібні розваги будуть цікаві виключно дівчаткам, багато хлопчиків виявляють інтерес до готування з раннього віку, та й усім відомо, що кращі шеф-кухарі виходять з чоловіків.
Ви можете купити набори іграшкового посуду з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів , Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1