Іграшки-трансформери

Знайдено 158 товарів
Таблиця Список
Показано 32/158 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки-трансформери

трансформеры

Іграшкові трансформери вже давно стали звичними іграшками для кожного хлопчика. Але, як це не дивно, від цього вони не стають менш коханими. Ці фантастичні персонажі настільки захопили маленьких любителів техніки, що багато хлопчаків збирають величезні колекції роботів, з якими завжди цікаво проводити час.

Чому трансформер - найкращий подарунок?

Трансформери - це не просто іграшки, це справжні конструктори, які якщо є бажання можна скласти в цікавого робота або в певний засіб пересування (легковий автомобіль, БТР, танк, літак, інший вид техніки.). Але, на відміну від звичайних конструкторів, трансформери не розбираються на дрібні деталі, тому малюк не ризикує розгубити елементи по квартирі. Напевно, батьки не менше дітей цінують такі іграшки, адже від них менше безладу в дитячій кімнаті, їх легше збирати після гри.
Такі іграшки виконують не тільки розважальну функцію, вони сприяють розвитку фантазії, допомагають малюкові навчитися мислити, розвивають логіку і реакцію. Адже влаштовувати бої роботів-мутантів непросто: потрібно вміти швидко їх трансформувати в машини, а також вчасно зміркувати, що більш ефективно - зброя бійця або можливості транспортного засобу.

Як вибрати робота-трансформера

Найпростіше іграшки-трансформери купити в інтернет-магазині, адже так можна вдома уважно вивчити функціональні можливості кожного конкретного персонажа. Трансформери розрізняються за категоріями та серіям, тому, щоб обрати подарунок, який принесе величезну радість, краще поцікавитися, якої серії іграшок маляті не вистачає. Далі залишилося просто придбати вподобаних персонажів або ігровий набір, що складається з декількох роботів.
Варто врахувати, що трансформери бувають хорошими (автоботи) і поганими (десептикони). Не варто піддаватися спокусі купувати відразу декілька позитивних персонажів. Краще придбати хоча б половину десептиконів - вони не менш цікаво трансформуються, ніж автоботи, зате дитині буде цікаво влаштовувати битви.
Крім того, будь-якому хлопчикові буде цікаво отримати різні аксесуари для сюжетної гри: космічну зброю, транспортні засоби та ін.
На трансформери ціна в основному залежить від розміру і функціональності іграшок, зустрічаються досить дорогі моделі, які видають звуки, світяться. Величезною популярністю серед дітей користуються роботи, які при трансформації перетворюються на радіо керовану техніку. Як відомо, машинки на пульті керування здатні зацікавити хлопчаків будь-якого віку, тому будьте впевнені, що подібний подарунок захопить одержувача надовго. Втім, навіть найзвичайніший недорогий робот буде сприйнятий з великим захопленням, адже з такою іграшкою гра виходить особливо цікавою та захопливою.
Ви можете купити іграшкові трансформери з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків. Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 4