Подарункові сертифікати

Мотоцикли на радіокеруванні

ру мот

Перший водійський досвід дитина може отримати за допомогою іграшки на радіокеруванні. У багатьох хлопчаків, та й у дівчат, загоряються від інтересу очі при вигляді мотоциклів, які здатні рухатися від пульта управління.

Як вибрати мотоцикл на управлінні?

У широкому асортименті різні радіокеровані мотоцикли представлені в інтернет магазинах. Вони такі барвисті і привабливі, зі смаком оформлені, що обов'язково захочеться купити таку іграшку дітям. Відрізняються вироби своїми параметрами:

  • Зовнішнім виглядом і дизайном;
  • Моделями, які обов'язково схожі на оригінал;
  • Розмірами - є маленькі, а є великі транспортні засоби;
  • Технічними можливостями.

Якщо у вашого сина вже є свій арсенал техніки - машинка, автобус і літак, то в цьому гаражі повинні з'явитися мотоцикли на радіоуправлінні. Такий двоколісний транспортний засіб підійде для ігор і на вулиці, і в приміщенні. Деякі моделі чималих розмірів краще використовувати на вулиці. Вони можуть долати перешкоди, їм буде де розігнатися і збільшити швидкість руху.
Вибираючи іграшку, зверніть увагу, що на деяких моделях є рухливий гонщик. При поворотах він здатний переносити масу тіла, і робити нахил разом з транспортним засобом. Присутність водія біля керма викликає ще більший захват у дитини і бажання негайно почати гру.

Транспортний засіб для маленьких гонщиків

З дитинства хлопчики захоплено спостерігають, як дорослі хлопці та чоловіки швидко мчаться на мотоциклі. Вони самі бажають побувати в ролі знаменитих спортсменів. Але вони ще маленькі і зроблять це, тільки якщо ви вирішите мотоцикл на пульті управління купити для їхньої гри.
За допомогою пульта управління транспорт може виконувати небувалі трюки, він слухається свого маленького господаря. На пульті є контроль швидкості, тому іграшка може рухатися швидше і повільніше. Деякі радіокеровані моделі мотоциклів зі спеціальною конструкцією можуть їхати тільки на одному задньому або передньому колесі, під малим кутом, нахилившись до 30%. Транспортний засіб вміє робити перевороти і стрибки різної складності. І все це за допомогою вмілого управління вашого синочка. Деякі іграшки оснащені діючими фарами і ліхтарями
В інтернет магазині Papuas.ua ви можете вибрати і купити радіокеровану модель справжнього спортивного байка. Вироби виготовляють з ударостійких і надійних матеріалів, безпечних для дитини. Ціна мотоциклів, обладнаних пультом управління, доступна для батьків. Можна придбати модель дешевше чи дорожче - це вже ваш вибір. Вартість залежить від складності транспорту, його укомплектованості, а також від виробника.
Ви можете купити мотоцикли на радіокеруванні з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпропетровськ, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир , Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 0