Іграшки для новонароджених

Знайдено 492 товари
Таблиця Список
Показано 32/492 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для новонароджених

игрушки для новорожденных

Новонароджена дитина - справжня загадка. З моменту появи на світ вона починає величезний шлях розвитку і становлення. За перший рік життя новонароджений опановує практично всіма найнеобхіднішими для подальшого життя навичками.
Іграшки для найменших знаходяться під пильною увагою виробників дитячих товарів. До них висувають високі вимоги щодо безпеки та якості. Такі товари повинні допомагати дитині розвиватися, отримувати елементарні навички та при цьому не перевантажувати чутливі системи організму дитини. Іграшки для немовлят до року можна розділити умовно на кілька груп.

 

 


Найперші іграшки

До цієї категорії відносяться всілякі брязкальця, прорізувачі, мобілі, підвіски і розтяжки для ліжок та колясок. Всі вони використовуються для залучення уваги, розвитку зорових рефлексів, навчання елементарним руховим навичкам. У кожній з названих категорій безліч різновидів. Ви можете купити малюкові найпростіше брязкальце - пластикове з великими яскравими деталями, віддати перевагу сучаснішим силіконовим або ж брязкальцям з комбінованих текстурних матеріалів. Кожен вид має свої переваги, всі вони яскраві, зручні і цікаві. Прорізувач стане першим помічником в момент появи зубів. Представлені в продажу варіанти крім механічної допомоги для прорізання зубів, надають ще масажуючу і охолоджуючу дію, що значно полегшує страждання малюкам. Іграшки для ліжечка новонародженого, підвіски для коляски - також вельми необхідна річ. Адже в перші місяці після народження малюк більшість часу проводить лежачи. Яскраві брязкальця з великими фігурками, музичні каруселі зможуть прекрасно заспокоїти малюка, навчать фокусувати погляд і сприймати мелодійні звуки.

Розвиваючі ігршки для новонароджених

Наступним етапом стане початковий розвиток. Тут малюків привернуть різноманітні розвиваючі килимки. Дитину можна викладати на них потроху кожен день, тим самим змінювати звичну для нього обстановку, привертати увагу до нових предметів. Поступово малюкові стануть цікаві нескладні сортери, пірамідки, різноманітні м'ячики і кубики. Вони роблять позитивний вплив на розвиток логіки і вміння розрізняти розміри і форми. Як тільки дитина почне робити перші кроки, необхідними стануть ходунки, каталки, стрибуни. Вони допоможуть впевненіше пересуватися і зможуть захопити малюка на якийсь час, тим самим звільнити трохи батьків. Окремо можна виділити іграшки для купання. Тут Ви знайдете як звичні всім кораблики, так і водостійкі книжки, фонтани з мелодіями і підсвічуванням. Дуже популярні всілякі музичні іграшки для новонароджених. Пропонуючи іграшки для новонароджених, інтернет магазин гарантує їх якість, хороші умови доставки і вигідну ціну.
Ви можете купити іграшки для найменших з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кам'янське, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 2