Іграшки для моторики

Знайдено 166 товарів
Таблиця Список
Показано 32/166 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для моторики

игрушки для моторики

 

Розвиток дрібної моторики сприяє формуванню усного мовлення, координації рухів, тренування ручок, пальчиків до дій, які вимагають спритних і точних рухів (письма, малювання). Іграшки для моторики купити варто відразу ж, коли батьки помітять, що малюк починає тягнутися ручкою до якихось предметів, цікавитися навколишнім світом.

Які бувають іграшки для моторики рук для малюків до року

Уже в три-чотири місяці маленька дитина починає активно досліджувати все, що знаходиться в зоні досяжності. Вона хапає своїми крихітними пальчиками різні предмети, стискає їх, намагається утримати, а потім випускає. Всі ці дії цікаво робити з яскравими, красивими брязкальцями. Добре, якщо в арсеналі у малюка будуть не тільки звичайні пластмасові іграшки для моторики до року, а також вироби з дерева, тканини.
З піврічного віку, коли дитина вже може займати вертикальне положення, можна запропонувати дитині спеціальні книжки з тканинними сторінками та ігрові центри, оснащені різними деталями - пружинками, пищалками, кнопочками, ручками тощо.

Іграшки для розвитку дрібної моторики для дітей від року

У цьому віці дуже важливо тренувати точність рухів, тому в хід йдуть в основному найпростіші конструктори, сортери, рамки-вкладиші, кубики, пірамідки і т.д. Обираючи пазл або набір кубиків для складання картинок, слід віддати переваги наборам, до складу яких входить мінімальна кількість елементів. Розбірна картинка повинна складатися з 2-4 частин, таке завдання буде під силу не тільки батькам, а й самій дитині.
Обираючи ігрові набори для дітей від року до трьох, потрібно стежити, щоб у дитини були іграшки з різних матеріалів - з тканин, дерева, металу, якісної пластмаси. Так малюк зможе краще зрозуміти, чим відрізняються різні речовини, він запам'ятає, що метал холодний, дерево - шорстке, пластмаса - тепла і гладка.

Чим захопити дітей старше трьох років

Ігри для моторики для діток здатні зацікавити і дорослих. Найпопулярнішими серед них є шнурівки, барвисті пазли, мозаїки і ляльки-рукавички. Як правило, такі розваги крім позитивного впливу на гнучкість пальчиків і ручок сприяють розвитку інтелекту, уяви і фантазії.
Іграшки, розвиваючі дрібну моторику, продумані до дрібниць, тому діти займаються з ними з величезним задоволенням. Але такі уроки будуть більш корисними та пізнавальними, якщо разом з малюками гратимуть батьки. Мама і тато не тільки направлять дії своєї дитини в потрібний напрямок, а й порадіють за перший успіх, а значить, малюк повірить у свої сили і стане впевненішим у собі. У свою чергу, сімейний вечір, проведений за збиранням картинки-пазла або будиночка з конструктора, згуртує сім'ю і подарує масу приємних вражень від спільного проведення часу.
Ви можете купити іграшки для розвитку моторики з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 1