Іграшки для методики Монтессорі

Знайдено 26 товарів
Таблиця Список

Подарункові сертифікати

Іграшки для методики Монтессорі

монтес

Якщо ви хочете, щоб ваші діти росли розумними, самостійними, незалежними, знайдіть до них особливий підхід. Марія Монтессорі вважала кожну дитину унікальною і неповторною особистістю, яка повинна розвиватися виключно за своєю персональною програмою. Унікальна методика Монтессорі спрямована на розвиток усіх почуттів малюка (нюх, слуху, зору, смаку), причому до занять дитина не примушається, а втягується в ненав'язливій формі. Величезну роль в організації уроків грають правильно підібрані матеріали.

Що собою являють розвиваючі іграшки Монтессорі

Для розвиваючих занять за методом Монтессорі потрібні ретельно продумані матеріали, які повинні бути досить простими і відповідати віковим інтересам дитини. Головне, щоб у разі помилки малюк міг самостійно виявити, а після і виправити свій недолік, таким чином він розвиває свою волю і терпіння.
Для уроків за системою Монтессорі іграшки інтернет-магазин пропонує тільки з натуральних і якісних матеріалів, переважно з дерева, тому ви можете не турбуватися про безпеку своєї дитини.

Які саме іграшки Монтессорі потрібні для організації різних зон для занять

Якщо під час занять використовується методика Монтессорі, іграшки в кімнаті умовно поділяються на кілька груп. Так, в домашніх умовах можна організувати куточки для практичного, сенсорного, емоційного, мовного, математичного розвитку, а також для вивчення природи.
У зоні практичного розвитку слід розмістити все, що так чи інакше пов'язано з домашнім побутом. Це може бути іграшковий посуд, предмети, призначені для прибирання, іграшкові побутові прилади.
Для розвитку органів чуття малюка потрібні музичні інструменти, коробочки і мішечки з різними наповнювачами, які видають характерні звуки, флакончики і тюбики зі спеціями для вивчення запахів.
Мовна зона допоможе маленькому учневі швидше вивчити букви і навчитися читати. Тут будуть доречні літери, з яких дитина зможе складати різні слова.
Все, що вчить рахувати, порівнювати розміри і форми (пірамідки, рамки-вкладиші,  рамки-вкладиші), слід розташувати в математичній зоні.
Природничо-наукова зона розвитку познайомить малюка з домашніми рослинами, тваринами (якщо такі в будинку є), також тут можна розташувати навчальний глобус, географічну карту і всілякі дитячі посібники з ботаніки, зоології.
І не варто забувати про найголовніше правило занять за методикою Монтессорі. Яке б не було призначення тієї чи іншої іграшки, якщо дитина почала гратися з предметами, призначеними для вивчення літер або цифр, йому в жодному разі не потрібно заважати. Дорослі не повинні перешкоджати дітям у самостійному здобутті знань.
Ви можете купити іграшки монтессори з доставкою по всій Україні: Київ, Львів, Харків, Умань, Дніпропетровськ, Одеса, Луцьк, Запоріжжя, Кривий Ріг, Васильків, Миколаїв, Первомайськ, Сміла, Полтава, Чернігів, Стрий, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Новомосковськ, Рівне, Дніпродзержинськ, Шостка, Кіровоград, Ізмаїл, Кременчук, Дрогобич, Тернопіль, Біла Церква, Мелітополь, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 3