Іграшки для хлопчиків від 1 року

Знайдено 1679 товарів
Таблиця Список
Показано 32/1679 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для хлопчиків від 1 року

 1

 

Коли малюк досягає річного віку, він стає все вимогливішим. Йому вже нудно в компанії брязкальця. Він жадає пізнавати світ, освоювати нові горезонти і розвиватися.
Багатьох людей вводить в ступор питання про те, що купити хлопчикові на 1 рік. Особливо це стосується тих, кому ще не пощастило випробувати радість бітьківства. Насправді варіантів неозора кількість. Це різноманітні кубики з дерева або пластмаси, пірамідки, пазли або збірно-розбірні картинки, машинки, м'ячики, книжки. А також набори для творчості, іграшки-шнурівки, мозаїки, музичні інструменти, матрьошки і багато-багато іншого.

Якими мають бути іграшки на 1 рік хлопчикові?

Насамперед, потрібно звертати увагу на міцність. Маленькі діти дуже часто ламають те, що потрапляє їм у руки. Тендітні вироби з кераміки, фарфору або скла - табу для малюків. Розбивши такий предмет, крихітка може запросто поранитися. А нам це не потрібно. Не купуйте моделі з гострими кутами, це теж небезпечно, оскільки дитя запросто може потрапити їм в око.
Слідкуйте за тим, щоб лакофарбове покриття міцно трималося, адже багато дітей мають пристрасть до визначення смаку всього, що потрапить їм під руку. Уважно розгляньте дрібні деталі, вони не повинні легко відвалюватися. Неприпустимими є різні намистинки і ґудзики. Вони можуть потрапити в дихальні шляхи дитини.
Якщо ви вирішили придбати музичну іграшку, поперше оцініть її гучність. Вона повинна бути нижче 65 децибел. Також не варто купувати дешеву продукцію. Якщо ціна помітно нижче ринкової вартості, обов'язково перевірте нешкідливість матеріалу для здоров'я дитини, запросіть сертифікати якості.
Іграшки для хлопчиків на 1 рік повинні:

  • бути міцними й надійними;
  • виготовлятися з екологічно безпечних матеріалів;
  • виключати дрібні деталі й гострі кути;
  • відповідати нормам шумового фону;
  • мати розвиваючі властивості.

Дитина пізнає світ

За допомогою ігор та нехитрих предметів малюк всебічно розвивається. Тому підбір іграшок - серйозна і відповідальна справа.
Ви не раз помічали, що син намагається наслідувати вашим діям і бере предмети побутового призначення? Купуйте зменшені аналоги. Непідробний інтерес у хлопчиків викличуть вудки, совки і лопатки, лійки, молоточки та інший «чоловічий» інвентар. Можна купити відразу цілий набір для маленького тесляра чи будівельника.
Якщо ваш малюк тільки робить перші кроки, купіть моделі на мотузочках або паличках, які можна штовхати перед собою або тягнути. Процес гри затягує дитину, і вона відволікається від складнощів пересування. До того ж йому легше ловити рівновагу і балансувати, тримаючись за щось.
Тепер, коли ви знаєте що подарувати на рік хлопчикові, не забувайте ще й про підтримку малюка у всіх починаннях. Інтернет-магазин Papuas.ua допоможе вам вибрати те, що потрібно. Продукція відмінної якості стане хорошим другом дитині.
Ви можете купити іграшки хлопчикові від 1 року з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста. 

Оцінка статті
Голосів: 4