Іграшки для хлопчиків до року

Знайдено 783 товари
Таблиця Список
Показано 32/783 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для хлопчиків до року

 мальчик до года

 

Вибирати іграшки для хлопчика до 1 року одночасно і просто, і складно. Малюк поки ще сам не знає, що йому подобається, проте в цьому віці він щиро радіє кожному яскравому предмету, який з'являється в зоні його досяжності. Але все ж є певні правила, яких слід дотримуватися під час покупки подарунка для маленького хлопчика.

Розвиваючі іграшки для дитини до року

Всі батьки хочуть, щоб їх син ріс розумним і кмітливим. Але займатися з маленькою дитиною без підручних засобів дуже складно. На допомогу приходять всілякі килимки-пазли, пірамідки, сортери, конструктори. Якщо мама налаштована на регулярні заняття, їй просто необхідні картки Домана, завдяки яким хлопчик швидко вивчить алфавіт, цифри, тварин, види техніки, овочі і предмети домашнього вжитку.
Для найменших можна придбати предмети, що розвивають їх спостережливість. В цьому випадку підійдуть різні підвісні іграшки, які кріпляться до ліжечка, автолюльки або коляски, а також розвиваючі майданчики-килимки. Особливий інтерес викликає захисний бампер для ліжечка у вигляді книжки, яку спочатку можна використовувати як бортик в дитяче ліжко, а пізніше, коли дитина підросте, трансформувати в барвисту книжку.

Якими повинні бути дитячі іграшки до року

Іграшки, які з'являються у активно зростаючого малюка, повинні вимагати від свого маленького власника активних дій: штовхати, натискати, вставляти, рухати, обертати. Згодом він усвідомлює, що для досягнення потрібного ефекту йому доведеться докласти певних зусиль, проявити фантазію і кмітливість.
Вітаються іграшки, що видають різні звуки: музику, дзвін, шурхіт. Причому неважливо, це буде дорогий музичний центр або примітивна "пищалка", від отриманого звукового ефекту піврічний дослідник зазнає бурю позитивних емоцій.
Якщо ви зібралися купити іграшку хлопчика до 1 року, зверніть увагу на вироби, виготовлені з натуральних гіпоалергенних матеріалів з використанням якісних барвників. Маленькі хлопчики активно вивчають світ "на смак", тому неякісне покриття може бути просто з'їдено. З цієї ж причини варто уникати іграшок з гострими кутами, а також предмети, виконані з неякісної пластмаси, які при ударі розсипаються на сотні дрібних уламків.
Напевно в арсеналі кожного хлопчика є багато різних іграшок. Бажано, щоб серед них зустрічалися різні за формою і фактурою предмети. Так, кубики можуть бути виконані з дерева, фігурка зайчика - з тканини, конструктор - з металу, а машинка - з пластмаси. Таким чином малюк зможе познайомитися з властивостями різних матеріалів, він зрозуміє, що пластмаса тепла і гладка, дерево - важке і шорстке, а метал завжди холодний.
Ви можете купити іграшки хлопчикові до року з доставкою по всій Україні: Київ, Чернівці, Харків, Дніпро, Олександрія, Одеса, Львів, Дрогобич, Кривий Ріг, Коломия, Миколаїв, Маріуполь, Ужгород, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Кропивницький, Кременчук, Івано-Франківськ, Луцьк, Біла Церква, Мелітополь, Бердянськ, Кам'янець-Подільський та інші міста.

Оцінка статті
Голосів: 3