Іграшки для хлопчиків 7-11 років

Знайдено 3176 товарів
Таблиця Список
Показано 32/3176 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для хлопчиків 7 років

 7

 

Ваш син або племінник цілком зрозуміло проявляє свої інтереси, займається творчістю, розповідає про симпатії оточуючих. Тому з вибором подарунка проблем виникати не повинно. Посилайтеся на коло інтересів дитини, тоді презент принесе чимало радості і користі вашому чаду.

Ідеї подарунків

Як і раніше, кращим подарунком залишається хороша іграшка або правильно підібрана гра. Хлопчик обов'язково зрадіє такому презенту, адже, незважаючи на те що він вже подорослішав, все ще не встиг розпрощатися з дитячими звичками і все так само пізнає світ через гру.
Вибрати є з чого:

 • найрізноманітніші конструктори;
 • набори юних науковців;
 • 3D пазли;
 • дитячі мікроскопи;
 • набори для складання моделей машин, літаків або кораблів;
 • комплекти для творчості;
 • пізнавальна література;
 • інтерактивні іграшки;
 • радіокерована техніка;
 • настільні ігри (футбол, хокей), міні-боулінг;
 • настільні ігри і пазли;
 • спортивний і туристичний інвентар;
 • музичні інструменти.

Іграшки для хлопчиків 7 років повинні сприяти розвитку логічного мислення. Відмінним помічником у цій справі може стати цікава настільна гра. Її складність підбирається конкретно під дитину в залежності від рівня її розвитку.
Якщо ви ще не вирішили, що купити хлопчикові на 7 років, сміливо вирушайте в магазин за конструктором. Велике розмаїття дозволить обрати тематичний варіант конкретно для вашого шибеника. Хлопцям, які обожнюють фантастику, можна запропонувати зібрати космічний корабель або дракона. Шанувальникам всілякої техніки обов'язково сподобаються конструктори для складання машин на сонячних батареях, військових винищувачів або підводного човна.
Великою популярністю серед новоспечених школярів користуються моделі машинок. Деякі хлопці мають особисті колекції і збирають їх роками. Іншим цікаво носити такі подарунки до школи, щоб грати і влаштовувати перегони з однокласниками. Це допоможе соціалізувати дитину, навчить правильно поводитися з однолітками.
Не забувайте про «хлоп'ячі» іграшки. У цьому віці дитина ще любить грати в війнушки, влаштовувати гонки і занурюватися у світ динозаврів або космічних сутичок.

Як обрати?

Вже придумали, що подарувати на 7 років хлопчикові, але не знаєте де краще купити і як зробити вибір?
Головне, не забувайте про якість. Як і раніше, це основний чинник, який в першу чергу повинен впливати на рішення. Який зиск від гарної машинки, якщо незабаром коліщатка або дверцята відваляться? А нехтування безпекою матеріалів може взагалі згубно вплинути на здоров'я дитини. Тому краще купувати продукцію від перевірених виробників, які дотримуються загальноприйнятих стандартів і норм.
Інтернет-магазин Papuas.ua надає великий вибір продукції для дітей різних вікових категорій. Вся вона безпечна для здоров'я людини і відрізняється надійністю. Ми допоможемо зробити свято непосиди по-справжньому незабутнім.
Ви можете купити іграшки хлопчикові 7 років з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста. 

Оцінка статті
Голосів: 4