Іграшки для хлопчиків від 5 років

Знайдено 4088 товарів
Таблиця Список
Показано 32/4088 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для хлопчиків 5 років

 5

 

Кожна дитина - індивідуальність. Це означає, що конкретному хлопчикові подобаються свої ігри і копіювати іграшки однолітків не можна. Але, все ж, є такий розряд подарунків, які можна назвати універсальними. Це ті іграшки, які приводять у захват більшість хлопців.

Що купити хлопчикові на 5 років?

Кращого подарунку, ніж іграшка не знайти. Ця істина перевірена роками і багатьма батьками. При виборі звертайте увагу на «хлоп'ячі» моделі - машинки, роботи, космічні кораблі. Але не забувайте і про розвиваючі - лото, головоломки, конструктори.
Синочка, племінника або хрещеника можна порадувати машинкою або роботом на радіоуправлінні. Такий презент посприяє розвитку абстрактного мислення.
Іграшки для хлопчиків 5 років повинні мати не тільки розважальний характер, але й розвивати таланти. Цікавим і корисним подарунком стане набір для творчості. Це можуть бути відливання барельєфів, комплекти для ліпки, набори для виготовлення мозаїк або фресок, підлогові арт-студії або мольберти.
Обов'язково враховуйте інтереси малюка. Навряд чи дітям, які ніколи не виявляли любов до музики, сподобається подарований мікрофон. І навпаки, хлопчикові, який обожнює малювання можна подарувати набір для розпису по дереву. Якщо все ж вирішили експериментувати, керуйтеся своїм чуттям. Може, в дитині прихований талант.
Для п'ятирічки цікавим подарунком стане тематичний конструктор. Сьогодні вибір подібних ігор неймовірно великий. Моделі розрізняються розміром деталей, їх кількістю і матеріалами, але всі вони однаково захоплюючі. Дитина може побудувати фортецю зі справжніх цеглинок, самостійно зібрати модель металевого літака або дерев'яну машину, з'єднуючи деталі справжніми гайками і болтами.
Не визначилися, що подарувати на 5 років хлопчикові? Сміливо купуйте настільні ігри. Вони зближують з однолітками та дорослими, вчать взаємодії з командою, чесній боротьбі, розвивають уважність. Настільні ігри залишаються популярними вже багато-багато років. Поповнилася кількість захоплюючих сюжетів, урізноманітнились пригоди, з'явилися нові герої, але це все ті ж звичні нам кубики і клітини.
Дуже сподобається малюкові доміно або лото, настільний аналог «морського бою».
Якщо дитина любить грати у дворі, подаруйте їй велосипед або ролики. Ці презенти не тільки направлять енергію непосиди в правильне русло, а й будуть корисні для фізичного розвитку.

Складнощі вибору

Ви нарешті знайшли потрібний подарунок? Не поспішайте на радощах купувати вподобану модель космічного корабля або конструктор. Для початку варто переконатися в якості продукції. Уважніше розгляньте товар, вимагайте сертифікати, випробуйте на міцність. Від цього може залежати здоров'я маленького чоловіка.
Інтернет-магазин Papuas.ua пропонує великий асортимент цікавих і розвиваючих іграшок відмінної якості для хлопців. Ми працюємо з перевіреними виробниками, тому впевнені в екологічності та безпеці запропонованої продукції.
Ви можете купити іграшки хлопчикові 5 років з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста. 

Оцінка статті
Голосів: 6