Іграшки для хлопчиків 3-5 років

Знайдено 3868 товарів
Таблиця Список
Показано 32/3868 товарів

Подарункові сертифікати

Іграшки для хлопчиків 3 років

 3

 

Що подарувати на 3 роки хлопчикові? З якими іграшками буде цікаво грати дитині, а які, так і залишаться лежати на полиці? На що звернути увагу при покупці? Навіть досвідченій матусі деколи складно відповісти на подібні питання.
Як і в будь-якому іншому віці, трирічному хлопчикові цікаві певні іграшки. Звичайно, у кожного конкретного малюка окремі потреби та уподобання. При виборі презенту  потрібно орієнтуватися на індивідуальний рівень розвитку і коло інтересів дитини.

З чим цікаво грати?

У будь-якому випадку іграшки для хлопчиків 3 років повинні мати розвиваючі властивості. У цьому віці маленький шибеник вже здатний вибирати і логічно мислити, тому арсенал можна поповнити:

  • кубиками;
  • доміно;
  • лото.

Для хлопців, які ще не навчилися рахувати, існує лото із зображеннями тварин, рослин, побутових предметів, їжі та ін. Дитина за допомогою ігор з таким інвентарем навчиться не тільки взаємодії з іншими гравцями, а й поповнить знання про світ, що її оточує.
Подібніми функціями володіє і доміно. Крім того, воно навчить дитину асоціативному мисленню, концентрації уваги та ліченню.
Улюбленими іграшками хлопчиків у цьому віці залишаються машинки і конструктори. Дитині буде цікаво грати з моделями на радіоуправлінні.
Думка про те, що м'які іграшки потрібні тільки дівчаткам стереотипна і неправильна. Для хлопчика вони також важливі. Такий друг подарує відчуття комфорту і захищеності. Не дарма багато дітей воліють спати в компанії з улюбленним ведмедиком або плюшевою собачкою. Ця іграшка улюблена для будь-якого віку, тому не стане занедбаною, поки ваш син не виросте. Крім того, це чудова альтернатива живим собаці або кішці, коли завести їх немає можливості.
Якщо малюк цілими днями пропадає у дворі, сміливо купуйте іграшки для піску. Це звичні «пасочки» і цілі набори, за допомогою яких можна будувати міста і замки. Зовсім недавно з'явилися спеціальні пісочні картини, які сприятимуть розвитку моторики рук.

Як вибрати іграшку?

Враховуючи коло інтересів малюка, визначіться з типом. Це можуть бути іграшки для купання, різноманітні фігурки або дитячі конструктори. Вибір дуже великий.
Крім зовнішнього вигляду обов'язково звертайте увагу на міцність. Особливо це стосується таких складних конструкцій, як машинки. Не можна допустити, щоб деталь, яка відвалилась, потрапила в дихальні шляхи дитини.
Важливим фактором є екологічність. Вимагайте сертифікати якості. Зрозуміло, що дитячі товари мають бути абсолютно безпечними для здоров'я маленького чоловічка.

Де придбати?

Якщо ви вже визначилися що купити хлопчикові на 3 роки, саме час обрати місце для покупки. Відповідність цін і якості, хороший асортимент і максимальна інформативність каталогу - ось переваги вибору в інтернет-магазині Papuas.ua. Ми працюємо виключно з перевіреними виробниками, тому гарантуємо безпеку і довговічність нашої продукції.
Ви можете купити іграшки хлопчикові 3 років з доставкою по всій Україні: Київ, Бровари, Дніпропетровськ, Конотоп, Одеса, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Мукачево, Ужгород, Полтава, Ніжин, Чернігів, Черкаси, Житомир, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Нікополь, Кіровоград, Прилуки, Кременчук, Луцьк, Мелітополь, Бердянськ та інші міста. 

Оцінка статті
Голосів: 4